کاشف اسرار-شهردار رشت در مراسم افتتاح پنجمین پل عابر پیاده مکانیزه این شهر ،واقع در بلوار قلی پور،ورودی شهرک گل زاران ،به تمجید از رئیس جهاد دانشگاهی استان گیلان ،پرداخت.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،سید محمد علی ثابت قدم،با تشکر از سخنان “جمشید رسائی” در این مراسم،اظهار کرد:”مهندس رسائی به عنوان  بازوی عملی کار در بحث احداث پل های عابر پیاده بوده و هستند.

لازم به ذکر است جمشید رسائی  متولد ۱۳۴۴،از اصلاح طلبان گیلان به شمار می آید و برادر حمید رسائی نماینده اصولگرا دوره نهم مردم تهران در مجلس شورای اسلامی است.

از زمان روی کار آمدن دوباره ثابت قدم در سمت شهردار رشت،جهاد دانشگاهی گیلان به عنوان ناظر با شهرداری در احداث پل های عابر پیاده مکانیزه رشت همکاری داشته که می توان به هلال احمر،تازه آباد و شهرک گل زاران اشاره کرد.

لازم به ذکر است ،بخشی از پاسخ جمشید رسائی به اظهارات کاظم جلالی که مرداد ماه ۹۲ در مجلس شورای اسلامی قرائت شد به شرح ذیل است:

“…این جانب تا سال ۸۲ عضو حزب مشارکت بوده و همواره مواضع اصلاح‌طلبانه داشته‌ام. در انتخابات ۸۸ در ستاد آقای موسوی بودم و در انتخابات ۹۲ برای پیروزی آقای دکتر روحانی فعالیت کرده‌ام “.

پایان پیام

 

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :