کاشف اسرار– در دومین روز از هفته بسیج و طی مراسمی با حضور رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان در انبار نفت شهید بهمنی مقدم رشت برگزار شد، ۱۵ نفر از کارکنان بسیجی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان،مورد تقدیر قرار گرفتند .

به گزارش کاشف اسرار،رئیس سازمان بسیج کارمندان  گیلان، ضمن تقدیر از فعالیت های شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در سوخت رسانی به ویژه ایام و شرایط سخت اهتمام کارکنان نفت را بسیجی وار ،توصیف کرد.

حسن حبیبی ،خاطر نشان کرد:  کارکنان نفت در برهه های مختلف زمانی حرکت جهادی یا بسیجی و انقلابی خود را ثابت کرده اند .

وی با برشمردن نقش حساس معمار انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در پایه گذاری تفکر بسیجی ،متذکر شد: « امام درک کرد که باید برخاسته از ملت باشد و با دستهای خالی ولی با جزم و دوراندیشی به تشکیل بسیج مردمی و سازماندهی آن مبادرت ورزیده و در نهایت پیروز شد.

این مسئول ،یاد آور شد:« تجربه ثابت کرده است که هر کجا ملت ایران با تفکر و همت بسیجی وارد کار زار شده  اند بی شک پیروزی از آن آنها بوده است .

حبیبی، با بیان این که نهضت هایی که در سطح جهان به وجود می آید مردم یکی از نقش های اساسی آن نهضت می باشند ،افزود :« نهضت انقلاب ما نیز مردمی بوده ولی با دوراندیشی حضرت امام(ره) و تشکیل بسیج مردمی ساماندهی شد و توانست که در نهایت به پیروزی برسد . »

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ،طی سخنانی در این مراسم، اظهار کرد: مفهوم بسیج و بسیجی را باید در ادبیات انقلاب اسلامی جستجو کنیم.

به گفته علی اصغر عباسی،در اندیشه های امام (ره ) بسیج نهادی است اجتماعی با ابعاد متعدد که صرفاً نظامی نیست و نهادی که پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه در ابعاد مختلف اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی است  . »

وی تصریح کرد: لازم است بسیجیان پرتلاش و تاثیرگزار از قبل حضور موثر و چشمگیر خود را به منصه حضور برسانند .

این مسئول در پایان با تاکید بر این که بسیج بر قدرت مردیم تکیه دارد ،معتقد است:”حضور هدفمندتر و آگاهانه تر آن در آحاد جامعه می تواند بسیاری ازناممکن ها را ممکن سازد . »

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :