کاشف اسرار-مدیر خدمات شهر منطقه دو شهرداری رشت از صدور فسخ قرار داد با شرکت پیمان کار به مخفف:”پ. پ. الف»به منظور نصب تعدادی وسایل ورزشی عمومی و بازی کودکان در ازای درج تبلیغات کارخانه پرسیل در پارک محتشم این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،علی رضا زارع امروز در جریان بازدید از وسایل بازی نصب شده در پارک محتشم رشت و مجاورت شرکت آبفای شهری گیلان،اظهار کرد:”شرکت “پ.پ.الف”سه سال پیش قرارداد سرمایه‌گذاری با شهرداری رشت منعقد کرد”.

وی ادامه داد: طی این قرارداد تعدادی وسایل ورزشی عمومی و بازی کودکان در ازای درج تبلیغات کارخانه پرسیل در دو پارک شهر رشت نصب شد.

این مسئول،خاطر نشان کرد:”پارک شهر و پارک ملت دو پارکی بودند که وسایل مذکور در آنها نصب شده است”.

زارع ،تصریح کرد:”طبق مفاد قرارداد شرکت “پ.پ.الف” ارایه خدمات نگهداری این وسایل را تا پایان قرارداد بر عهده دارد و در انتها وسایل منصوب بدون تبلیغات در لیست اموال شهرداری قرار خواهد گرفت”.

وی اذعان کرد:”در بندی از قرارداد این شرکت برگزاری مسابقات هفتگی آمده است که بنا بر آن این شرکت موظف است به صورت هفتگی مسابقات سرگرم کننده در محدوده قرارداد برگزار نماید و جوایزی را به شهروندان اهدا کند”.

مدیر خدمات شهر منطقه دو شهرداری رشت مدعی شد:”با این حال شرکت “پ.پ.الف” در با تاخیر در انجام برخی تعمیرات مشکلاتی را در این زمینه به وجود آورده بود که با تذکرهای کارفرما این مهم انجام شد”.

زارع،اضافه کرد:”همچنین این شرکت مسابقات هفتگی را با تاخیر چند ماهه برگزار می نماید که این موضوع خلاف مفاد قرارداد منعقده با شهرداری است”.

به گفته وی،”شهرداری منطقه دو رشت به عنوان نماینده کارفرما، موضوعات خروج از قرارداد را به پیمانکار طی چند مرحله تذکر داده است با این حال برگزاری مسابقات هفتگی به روال قانونی خود بازنگشت”.

این مسئول،ادعا کرد:”به علت کاربردی بودن وسایل منصوبه و خدماتی که از این جهت به شهروندان ارایه شده، تعامل لازم با پیمانکار صورت گرفته و فرصت لازم برای اجرای مفاد قرارداد به شرکت “پ.پ.الف» داده شده است”.

زارع اعتقاد دارد:”با توجه به اینکه شرکت در زمینه رنگ آمیزی و انجام تعمیرات اقدامات لازم را صورت نداده است و همچنین با در نظر داشتن عدم برگزاری مسابقات، بعد از صدور اخطارهای قانونی اقدامات لازم از سوی واحد حقوقی شهرداری منطقه دو در حال انجام است”.
وی تاکید کرد:”با توجه به توضیحات در صورت عدم رعایت مفاد قرارداد از سوی شرکت پیمانکار، تدابیر لازم برای فسخ قرارداد از سوی واحد حقوقی شهرداری منطقه دو اندیشیده شده است”.

مدیر خدمات شهر منطقه دو شهرداری رشت،یاد آور شد:”دیروز هم دستور فسخ قرارداد توسط مدیر  منطقه به واحد حقوقی داده شده است”.

زارع در پایان،بیان کرد:”قرارداد سرمایه گذاری هست و بعد از اتمام قرارداد وسایل نصب شده در اختیار شهرداری قرار می گیرد و تبلیغات از روی وسایل پاک می شود”.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :