کاشف اسرار-با اقدام به موقع آتش نشانان از بروز حریق در آپارتمان مسکونی جلوگیری شد.

 به گزارش  کاشف اسرار و به نقل از  روابط عمومی سازمان آتش نشانی رشت ، آتش سوزی در طبقه اول آپارتمان مسکونی درساعت ۱۹:۳۶ دقیقه شب گذشته ۲۶ دی ماه ۹۵ ، به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا ۶ دستگاه خودروی اطفایی بهمراه ۱۴ آتش نشان از ایستگاه های ۱ و ۴ آتش نشانی به محل حادثه واقع در خیابان سعدی، ابتدای بلوار معلم، کوچه بهارانه اعزام شدند.

بهاره کلدهی دوشهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن آتش نشانان دود و شعله عظیمی از بالکن واحد مسکونی که در حال گسترش به طبقه دوم بود مشاهده می شد.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه بواسطه نزدیکی ایستگاه ۱ آتش نشانی به محل حادثه، آتش در کمترین زمان ممکن توسط آتش نشانان مهار و اطفا شد.

بهاره کلدهی سهمومنی علت حادثه را اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه ماشین لباسشویی در مجاورت اجسام قابل اشتعال خواند و گفت : بعلت عدم حضور مالک آتش نشانان با بر پا نمودن نردبان و برش حفاظ بالکن نسبت به اطفای حریق اقدام نموده و موفق شدند آتش را که در حال سرایت به اتاق خواب واحد مسکونی بود را مهار نمایند.

بهاره چهاروی در پایان گفت: خوشبختانه این آتش سوزی مصدومی در بر نداشت و آتش نشانان پس از ایمن سازی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی به آشیانه بازگشتند.

بهاره پنجتوضیح کاشف اسرار:این منزل در اوایل بلوار معلم از سمت خیابان سعدی واقع شده و خوش بختانه ساکن این واحد یکی از پرسنل مجتمع فولاد گیلان بوده و در موقع بروز حریق در منزل نبودند و به شخصی آسیب وارد نشده است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :