کاشف اسرار-شهردار رشت از انحلال یک سازمان و هم چنین تاسیس دو سازمان زیر مجموعه این نهاد عمومی غیر دولتی بر اساس چارت جدید سازمانی خبر داد.

سید محمد علی ثابت قدم  بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار،با اعلام این خبر،اظهار کرد:بر اساس نامه  بیستم دی ماه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان و هم چنین هشتم ماه جاری،رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور منضم به ساختار سازمانی شهرداری رشت،سازمان خدمات موتوری از لیست سازمان های زیر مجموعه حذف شد.

وی یکی از سازمان های باقی مانده زیر مجموعه شهرداری رشت را بر اساس ابلاغ استانداری گیلان،حمل و نقل ،بار و مسافر عنوان و خاطر نشان کرد:این سازمان مرکب از ۴ سازمان اتوبوس رانی،تاکسی رانی،حمل و نقل و ترافیک و پایانه های مسافری است.

این مسئول از دیگر سازمان ها باقی مانده را ایمنی و آتش نشانی،فرهنگی و ورزشی،سامان دهی مشاغل شهری و فرآورده های محصولات کشاورزی ،عمران و باز آفرینی شهری و سازمان سیما و منظر  و فضای شهری ذکر کرد که باقی خواهند ماند .

ثابت قدم ،ابراز کرد:دو سازمان جدید التاسیس با عناونین “سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی”و هم چنین “سازمان فن آوری اطلاعات “به چارت سازمانی شهرداری رشت،اضافه شد.

وی در پایان درباره خبر خوش خویش به شهروندان فهیم رشتی، تاکید کرد:ما سعی می کنیم کار کنیم و خبر خوش خروجی،نه حرف باشد.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :