کاشف اسرار-بنا به دعوت مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت،تعدادی از اصحاب رسانه برای پوشش مراسم بهره برداری از ۴ پروژه هدایت آبهای سطحی این شهر در دوم بهمن ماه اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در مراسم افتتاح این پروژه ها ،برخی از مدیران شهری از جمله فاطمه شیرزاد،رضا رسولی و مظفر نیکومنش(از اعضای شورای اسلامی شهر و حامیان شهردار)حضور یافتند.

در این مراسم برخی از حضار شرکت کننده در مراسم برای زحمات سید محمد علی ثابت قدم(شهردار)و مظفر نیکو منش نودهی(عضو شورای اسلامی شهر )و هنگام شروع به سخنرانی آنان شروع به دست زدن کردند جداگانه کردند .

دست زدن های برخی از حضار در حالی بود،روز جاری از سوی هیات دولت به عنوان روز عزای عمومی اعلام شده و اینک سئوال می شود،آیا دست زدن و تشویق این اشخاص،ناقض روز ماتم،بوده است،یا خیر؟

متذکر می شود،پس از ایراد سخنان نائب رئیس شورای اسلامی شهر رشت و تشویق شدن توسط حاضرین در مراسم،مجری برنامه بیان کرد:”حاج آقا نیکومنش خیلی محبوبیت دارید و من حسودی به شما میکنم،هیچ کس ما را تشویق نمی کند؟”

لازم به ذکر می باشد،پس از سخنان شهردار و هم چنین نائب رئیس شورای شهر رشت و انجام دست زدن ها،مجری برنامه این بار پشت بلندگو قرار گرفت و  طی سخنانی روز عزای عمومی را گوش زد کرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :