کاشف اسرار-مدیر منطقه سه شهرداری رشت از آغاز عملیات احداث ساختمان جدید این منطقه در بلوار شهید چمران این شهر ،نبش کوچه نظری خبر داد.

سمیه رستگار در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار ،با اعلام این خبر،اظهار کرد:کار فرما این پروژه شهرداری رشت و دستگاه نظارت آن؛مهندسین مشاور آرمان شهر شمال است.

آغاز ساخت منطقه سه رشت.jpg2وی پیمانکار احداث ساختمان را شرکت گیل صلب عنوان و خاطر نشان کرد:کل زمین ۴ هزار و ۵۰۰ متر مربع و شهرداری رشت ۹۰۰ متر مربع از کل این زمین برای ساختمان جدید منطقه سه و مابقی آن برای احداث پروژه تجاری و فرهنگی در امتداد آن در نظر گرفته است.

این مسئول با اشاره به آغاز به کار حدود ۴۵ روزه برای احداث پروژه،متذکر شد:برآورد ساخت پروژه تقریبآ میلیارد ریال و مدت زمان ساخت آن ۱۸ ماه است.

رستگار،اضافه کرد:این پروژه مشتمل بر ۴ طبقه و یک سالن آمفی تئاتر ۲۵۰ نفره می باشد و بر اساس طرحی که مدیریت منابع انسانی شهرداری منطقه سه تهیه کرده،ساختمان طراحی شده است.

آغاز ساخت منطقه سه رشتبه گفته وی ساختمان فعلی منطقه سه شهرداری رشت واقع در جنب پل خیابان تختی،پس از اتمام ساخت پروژه در بلوار شهید چمران رشت،به پارکینگ تجاری و یا به مجموعه فرهنگی تبدیل می شود و هنوز درباره آن تصمیم گیری قطعی نشده است.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :