کاشف اسرار-طی روزهای گذشته اخباری در برخی از رسانه ها مبنی بر تغییر مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت و جایگزینی یکی از پرسنل با سابقه این نهاد عمومی غیر دولتی،منتشر شده است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،بر اساس اخبار منتشر شده علیرضا قانع صومعه سرایی که چند ماهی می باشد داغ دار از دست دادن دختر دلبندش می باشد،جای خود را به علیرضا حسنی با کوله باری از سابقه خواهد داد.

قانع که ابلاغ دوساله وی در اسفند ماه امسال به عنوان مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت به پایان می رشد،،حدود دو سال عهده دار مسئولیت یکی از مهمترین مجموعه های شهرداری را بر عهده داشته است.

در دوران فعالیت قانع در سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت،این مجموعه در گاهی از اوقات با چالش هایی همچون روز رشت در سال گذشته مواجه بوده،لکن در این وجیزه دنبال یافتن مقصر آن نیستیم،النهایه همواره درب این نیروی بسیجی و مداح اهل بیت(ع)بر روی مراجعین باز بوده است.

وی از نیروهای شورای اسلامی شهر رشت به شمار می آید و برخی از هنرمندان و اصحاب قلم از عملکرد و نوع تعاملات راضی هستند.

حسنی هم که حدود ۱۴ سال عهده دار سمت مدیر روابط عمومی شهرداری رشت بوده و دارای لوح های تقدیر  و جوائز متعددی از مسئولین کشوری و استانی بوده مدتی هم در سمت رئیس دفتر حوزه شهردار و هم چنین سخنگوی شهرداری،مشغول به فعالیت بوده است.

حسنی هم چنین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد بوده و برخی از هنرمندان و اصحاب رسانه از عملکرد و تعاملات وی در سنوات گذشته راضی هستند.

به هر حال در صورتی که تصمیم بر تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت باشد،به این نکته می توان اشاره کرد:”صد حیف علیرضا قانع می رود/صد شکر علیرضا حسنی می آید”.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :