کاشف اسرار-مدیرعامل سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت از تشکیل ستاد بحران بارش برف به ریاست معاون خدمات شهری این شهر خبر داد.

عاطفه رمضان نیای چیرانی لحظاتی قبل در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار درباره تمهیدات شهرداری رشت برای برف روبی  و بازگشایی معابر این شهر،اظهار کرد:با تشکیل این جلسه،همه امکانات سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت بین مناطق پنج گانه این شهر توزیع شده است.

وی خاطر نشان کرد:هم اکنون سازمان های عمران،آرمستانها و هم چنین پارکها و فضای سبز در حال ارایه خدمات به شهروندان در سطح شهر هستند.

این مسئول،متذکر شد: این خدمات شامل ماشین های برف روب،بیل بکهو،لودر،گریدر،بولدزر و تردد کامیون ها خواهد بود تا مسیرهای عبور و مرور در  مسیرهای اصلی رشت مسدود نباشد،ضمن این که مسیرهای فرعی را با بیل بابکت باز خواهد کرد.

رمضان نیای چیرانی در واکنش به این سئوال مبنی بر این که آیا امکانات برای بازگشایی معابر در بلوارهای دیلمان و انصاری اختصاص داده شده است و مسیر دیلمان برف روبی نشده است،تصریح کرد:امکانات لازم به منطقه یک شهرداری داده شده است.

وی با اشاره به گشت زنی خویش در سطح رشت برای حل مساله برف روبی و اطلاع رسانی به یک دیگر که مشاهده بشود رانندگان کجا هستند،تاکید کرد :برای برف روبی بلوار دیلمان پیگیری خواهم کرد.

مدیرعامل سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت،اذعان کرد:برف روبی در رشت به صورت دایمی ادامه و هر ۸ ساعت رانندگان زیر نظر شیفت های کاری عوض می شوند و برای عملیات برف روبی در طول شبانه روز فعالیت خواهند داشت.

رمضان نیای چیرانی،با اشاره به بروز یخ بندان در شب جاری،متذکر شد:بر اساس گزارش هواشناسی، تا ساعت ۲۱ امشب،بارش برف در شهر رشت ادامه می یابد و عملیات برف روبی در دستور کار قرار خواهد داشت.

وی  در پایان ،شهروندان را بهترین اطلاع رسانان شهرداری رشت در زمان بارش برف دانست و از آنان خواست مسیرهایی که مسدود می باشد را به سامانه تلفنی ۱۳۷ اطلاع دهند تا بازگشایی بشود و تا زمان بازگشایی آرامش خود را حفظ کنند و اکیپ های سطح شهر فعال هستند.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :