کاشف اسرار-ساختمان شورای اسلامی شهر رشت در میدان صیقلان،انتهای کوچه شهید صادقی واقع شده است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مراجعین پس از عبور حیاط  محل پارک تعداد اندکی خودروی سواری و  هم چنین درب شیشه ای سکوریت،قبل از گذشتن از پلکان و رسیدن به انتظامات،در منتهی الیه سمت راست با صندوق های چوبی  تفکیک شده دریافت مرسولات برای اعضای شورا مواجه می شوند.

photo_2017-02-13_18-53-58خبرنگار این رسانه بعد از ظهر امروز با مراجعه ساختمان شورا،مشاهده کرد که  در اسامی قید شده بر روی صندوق ها،نام و نام خانوادگی”رضا جمشیدی چناری”هم چنان رویت می شود.

همگان اطلاع دارند که “جمشیدی چناری“سال گذشته برای شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از شورای اسلامی شهر استعفا و به جای وی،منوچهر جمالی سوسفی؛جایگزین شد.

به دنبال شرکت “جمالی سوسفی“در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی شهرستان رودبار و غلبه بر رقبل،به خانه ملت راه یافت،و به جای وی “حجت جذب”از خرداد ماه با برگزاری مراسم تحلیف،به عضویت شورای اسلامی شهر رشت،درآمد.

photo_2017-02-13_18-53-28با گذشت ماههای متمادی از عضویت جذب در شورای اسلامی شهر رشت،نام وی در صندوق دریافت مراسلات پارلمان شهری دیده نمی شود و آیا این مسئله نشان گر ضعف نمایندگان مردم بر بخش های اداری محل خدمت آنان است؟این در حالی می باشد،وظیفه نظارت بر عملکردی شهرداری را بر عهده دارند.

photo_2017-02-13_18-53-45

امام خامنه ای: افراد، مسئولین، خودشان را در معرض نقد و انتقاد قرار بدهند و پاسخگو باشند و پاسخ بدهند و تبیین کنند. خیلی از اوقات اگر چنانچه یک انتقادی به کسی بشود، این فرصتی است برای او که بتواند ذهن ها را روشن کند، تبیین کنند، حقیقت را بیان کنند؛ خیلی چیز خوبی است.۱۳۸۸/۰۳/۲۹

در کنار این، نظام پاسخگویی را برای خودتان متحتم بدانید. واقعا وزیر در حوزه‌ی کار خودش، مدیران وزارتی در حوزه‌ی کار خودشان، معاونان هر کدام در حوزه‌ی کار خودشان پاسخگو باشند. یعنی هم در برابر خطایی که انجام می‌گیرد، واقعا پاسخگو باشند؛ هم در برابر کار لازمی که باید انجام می‌گرفته و انجام نمی‌گیرد، پاسخگو باشند.

 

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :