کاشف اسرار-یک عضو  شورای اسلامی شهر رشت ،اذعان کرد:واقعه برف اخیر رشت ؛ظرف چند ساعت بزرگترین معضلات را برای این شهر ایجاد کرد و جلسات متعدد چند ده نفری هم با حضور مسئولین غالب ادارات تشکیل شد ولی باز هم شاهد مشکلاتی هستید که مردم هم اکنون هم با آن دست به  گریبان اند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،محمدحسین واثق کارگرنیا در مراسم رو نمائی از تندیس های استاندار و معاون شهید امور عمرانی استانداری گیلان در بلوار ۲۲ بهمن رشت،طی سخنانی،اظهار کرد: جای شکر دارد بعد از گذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلاب و ۳۵ سال از شهادت انصاری و نورانی،شاهد نصب تندیس آنان در محل شهادت هستیم.

وی با تاکید بر عدم نیاز شهدا به تندیس و سردیس  و یادواره ها،خاطر نشان کرد: بیش از آنکه شهدا نیازمند این سردیس ها و یادمان ها باشند ما با برگزاری یادواره ها و نصب تندیس ها،به آنها نیازمندیم، تا بدین وسیله یاد این عزیزان را همواره در ذهن خود داشته باشیم.

این مسئول با اذعان بر این که  مسئولینی که دارای جایگاهی خدمت گذاری به مردم هستند،گذشته را فراموش نکنند،متذکر شد:چنین شهیدانی باید الگویی برای خدمت گذاری باشند.

واثق کارگرنیا،، با تاکید بر الگوبرداری مسئولین و مردم از شهدا،تصریح کرد:فرق بین حرف تا عمل باید مشخص بشود،

رئیس پلیس اسبق رشت،ابراز کرد: باید مسئولین عمل گرا از مدیرانی که فقط به دنبال حرف زدن و شعاردن دادن می باشند،جدا بشود و  ضمن این که مردم فرق مسئولین گذشته با حال و برخی از مسئولین حال را بدانند.

به گفته واثق کارگرنیا،واقعه برف اخیر رشت  ظرف چند ساعت بزرگترین معضلات را برای این شهر ایجاد کرد و جلسات متعدد چند ده نفری هم با حضور مسئولین غالب ادارات تشکیل شد، ولی باز هم شاهد مشکلاتی هستید که مردم هم اکنون هم با آن دست به  گریبان اند.

وی اعتقاد دارد،چه خوب است تا مسئولین  بزرگواری که به فکر برگزاری جلسات ،سخنرانی و مصاحبه هاو انداختن توپ به زمین دیگران هستند،پای کار می آمدند ،می دیدند و خودشان آستین ها را بالا می زدند .

به گفته این عضو شورای اسلامی شهر رشت،این مسئولین ،همه ادارات را دخیل در کار می کردند و فقط کار را از مجموعه شورا و شهرداری نمی خواستند.

 واثق کارگرنیا با اشاره به محدویت امکانات شهرداری  رشت،یادآور شد: این نهاد عمومی غیر دولتی،از  تمام پتانسیل  و امکانات موجود خود در کنترل بحران بهره برد تا شهروندی دچار مشکل نشود و مردم هم شاهد زحمات مجموعه  و کارکنان صدیق و زحمت کش شهرداری در حدود۷۲ ساعت گذشته بودند.

وی  متذکر شد:برخی از همکاران مجموعه مدیریت شهری ۷۲ ساعت کامل نخوابیدند تا بتوانند در این بارش کمک رسان باشند.،

این مسئول .با انتقاد از فرافکنی های برخی از افراد و نادیده گرفتن نلاش های مجموعه شهرداری رشت،بیان کرد:مسئولین حال حاضر به مسئولین که در گذشته نه چندان دور در رشت بودند و در خیلی از صحنه ها حضور داشتند،و برای رضای خدا و بندگانش کار می کردند، اقتدا کنند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :