کاشف اسرار- یک عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی بارش برف ۵۰ سانتی متری در رشت را سبب مختل شدن زندگی مردم ارزیابی و تاکید کرد:”تا کنون کسی نتوانسته به سئوال مردم پاسخ بدهد و بگوید که کجا گیر وجود داشته،النهایه گیری در این قضیه وجود دارد”.

جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار با  اعلام تشکیل جلسه ای در صبح امروز به منظور کمک به مردم شهر رشت در فرمانداری رشت،اظهار کرد:یاید بحث ریشه یابی و مشکلاتی که وجود دارد  در جلسه ای با حضور استاندار گیلان و وزیر نیرو،مورد رسیدگی قرار بگیرد و مشخص بشود ضعف ناشی از چیست.

وی با تاکید بر وجود مشکلات اساسی پس از بارش اخیر ۵۰ سانتی متری برف در شهر رشت،اعتقاد دارد این میزان برف نباید زندگی مردم را مختل می کرد.لکن هر دستگاه و شخصی نظری در این باره دارند،ولی مردم سئوال می کنند،چرا این گونه شد.

این مسئول ،اذعان کرد:تا کنون کسی نتوانسته به سئوال مردم پاسخ بدهد و بگوید که کجا گیر وجود داشته،النهایه گیری در این قضیه وجود دارد.

کوچکی نژاد ارم ساداتی،ابراز کرد:بارش برف های یک تا سه متری ،شاید مشکلاتی را در زندگی مردم ایجاد بکند،نه این که برف ۵۰ سانتی متری زندگی شهروندان را مختل کرد.

وی معتقد است که در زمان بارش ۵۰ سانتی متری در رشت،در صورتی که از نیروهای مردمی استفاده می گردید،می توانستند روز اول،کل ماجرا را جمع بکنند.

نماینده مردم رشت در دوره های هشتم تا دهم مجلس شورای اسلامی در تبیین چگونگی کمک وزیر نیرو به بحران اخیر برف رشت که از وی جهت حضور در گیلان دعوت کرده است،متذکر شد:حضور حمید چیت چیان هم برای الان و آینده شهرستان رشت می تواند مثمر ثمر  و کمک های ویژه ای داشته باشد.

کوچکی نژاد ارم ساداتی در پایان،حضور این عضو هییت دولت یازدهم در گیلان می تواند بیشتر در بخش برق  و آب مثمر ثمر باشد.

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :