کاشف اسرار-سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی یکی از مهم ترین تشکیلات زیر مجموعه شهرداری رشت می باشد که عمری چندین ساله دارد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،این سازمان از ابتدای تاسیس تا هفته گذشته دارای دو مدیر عامل بوده که از دوازدهم بهمن ماه جاری ،سرپرستی این تشکیلات نهاد عمومی غیر دولتی بر عهده “علیرضا حسنی”گذاشته شده است.

این سازمان دارای سایت اینترنتی بوده و دلیل این موضوع اهمیت امر خبر و اطلاع رسانی از یک طرف و نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار اینترنت از طرف دیگر است.

با بررسی های صورت گرفته،سایت اینترنتی و اطلاع رسانی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی یکی از درگاه های فعال می باشد،لکن متاسفانه به دلیل عدم مداقه متولی آن،اخبار برتر و برگزیده چندین ماه می باشد در بالا صفحه قرار دارد و  اینک سئوال می شود،چرا عزمی برای جایگزین کردن با اخبار جدید وجود ندارد؟!!!!!!!

متولی فعالیت این سایت،(مریم فهمیده)با سمت مدیر روابط عمومی سازمان بوده و  برای تصادیق ادعای خویش  عنوانین و تصاویز اخبار مبحوث عنه با زمان درج خبر،منتشر می شود.

انتظار می رود،سرپرست  با تجربه سازمان اهمیت رسیدگی به سایت را به متولی مربوطه گوش زد کند و در عصر ارتباطات فعالیتی مناسب در این باره داشته باشند و تدابیری را در دستور کار قرار بدهند.

برگزاری مراسم عطر افشانی و غبار رویی حرم مطهر خواهر امام رضا(ع)-۱۹ مرداد ۹۵

13برگزاری نخستین جشنواره جوکول در پیاده راه فرهنگی-۱۳ مرداد ۹۵

12پنجمین سوگواره هنر عاشورایی

11

پایان پیام

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :