کاشف اسرار-رودبار: بعد از ظهر امروز رییس سازمان ملی استاندارد ایران از کارخانه روغن نباتی گنجه رودبار زیر مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح واقع در  جاده قدیم رشت به رودبار،بازدید کرد.

بازدید روغن گنجه 1به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در این بازدید؛جمعی از مقامات من جمله:معاون هماهنگی اقتصادی استاندار ،مدیرکل استاندارد گیلان ،فرماندار رودبار،مدیر کارخانه روغن نباتیرودبار،»نیره پیروز بخت را همراهی کردند.

روغن 7مدیر کارخانه روغن نباتی گنجه رودبار در جریان  بازدید به تاریخچه تاسیس مجموعه پرداخت و اظهار کرد:این کارخانه از مجموعه کارخانجات تابعه شرکت روغن کشی خرمشهر زیر مجموعه سازمان اتکا وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.

روغن گنجه ششوی ادامه داد:این شرکت در سال ۱۳۲۸ در گنجه رودبار و به عنوان با سابقه ترین کارخانه تولید روغن زیتون در کشور و دوست دار محیط زیست تلاش نموده ،ضمن گسترش محصولات خود،پاسخگوی به نیاز و خواسته مشتریان و کلیه مراجع قانونی کشور،تعهدات خود را به بهترین شکل انجام بدهد.

روغن گنجه 2حمید رشیدی،تاکید کرد: کارخانه روغن کشی گنجه رودبار  نسبت به پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت،ایمنی،بهداشت حرفه ای و هم چنین محیط زیست به صورت یک پارچه ،ایمنی مواد غذایی و آراستگی محیط کار با اعمال پنج استاندارد؛اقدام کرده است.

روغن 8

وی به تبیین چشم انداز شرکت روغن کشی گنجه رودبار پرداخت و ابراز کرد:این مجموعه با نیم قرن سابقه در جهت پاسخ گویی به اعتماد مشتریان ،تولید محصول ایمن و ایجاد محیطی ایمن و آراسته؛گام بر می دارد.

روغن گنجه 4این فعال صنعتی،ماموریت شرکت روغن نباتی گنجه رودبار را تهیه و تولید انواع روغن نباتی،روغن زیتون و روغن کنجد برای تمام مشتریان ذکر و تصریح کرد:ایجاد رضایت مشتریان،مهم نرین وظیفه ماست.

روغن گنجه سهرشیدی،درباره ماموریت شرکت،اعتقاد دارد:” با رعایت و اجرای الزامات مراجع قانونی کشور و شناسایی درک و بر آوردن نیازها و انتظارات ذی نفعان و مشارکت سازنده با آنان،ارتقاء فناوری و اشاعه فرهنگ تفکر مبتنی بر ریسک زمینه ساز محصولات مطمئن و با کیفیت است.

رشیدی،اضافه کرد:با توان مند سازی منابع انسانی می تواند موجب ایجاد فضای صمیمی و مطلوب برای کارکنان بشود،ضمن این که اعتقاد به ارتقائ مستمر کیفیت و ایمنی محصولات از ویژگی های شرکت گنجه رودبار است.

روغن گنجه 5وی اهداف راهبردی این شرکت را افزایش سهم بازار روغن مایع تا ۲٫۷ درصد،افزایش سهم بازار روغن زیتون تا ۱۰ درصد ،افزایش تولید روغن زیتون تا هزار و ۶۵۰ تن در سال و افزایش تولید روغن مایع تا ۴۶ هزار تن در سال،عنوان کرد.

مدیر شرکت روغن نباتی در پایان،یاد آور شد:ارتقاء مستمر کیفیت محصولات،افزایش در تنوع محصولات،استفاده بهینه از منابع با تکیه بر بهبود محیط کار،پیشگیری و کاهش مستمر خطرات و ریسک های ایمنی شغلی ،بهبود مستمر رضایت مندی مشتریان،پیشگیری و کاهش آلودگی ها و مخاطرات غذایی و هم چنین کاهش مستمر آلاینده های زیست محیطی را از جمله اهداف خویش در تصدی مدیریت این مجموعه یاد کرد.

روغن گنجه 8مدیر روغن کشی خرمشهر هم در این بازدید نسبت به بیان عملکرد این مجموعه پرداخت که گزارش آن متعاقبآ منتشر می شود.

روغن گنجه 9

لازم به ذکر می باشد،رشیدی نسبت به  نصب تصاویری از رشادت های مردم غیور ایران در زمان ورود امام راحل به ایران در بهمن ماه ۱۳۵۷ تا ۲۲ بهمن ماه  و افتخارات سالهای اخیر شرکت در ساختمان ستاد مرکزی اقدام کرده که مورد بازدید»محمد عبدی»مدیرعامل شرکت روغن کشی خرمشهر»،قرار گرفت.

مجموعه کارخانجات شرکت روغنکشی خرمشهر (سهامی خاص) با بیش از ۷۰ سال تجربه، به عنوان پیشگامان صنایع غذایی و بهداشتی، اولین تولید کنندگان روغنهای نباتی خوراکی، روغن زیتون استاندارد و شوینده در عرصه بازارهای داخلی بوده و این شرکت دارای مدرن ترین کارخانه روغنکشی از دانه های روغنی در سطح کشور می باشد. این شرکت علاوه بر فعالیت در بخش های تولیدی، در حوزه های بازرگانی مرتبط نظیر واردات انواع روغن خام و انواع نهاده های دامی نیز فعالیت گسترده ای دارد.

 

پایان پیام

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :