کاشف اسرار-جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور در گیلان نیز با حضور استاندار در دبیرستان دخترانه پروفسور “رضا” ی ناحیه دو رشت، آغاز شد.

به گزارش  کاشف اسرار،امسال  این جشن با شعار بهار همدلی ، شکوه مهربانی نام گذاری شده است، استاندار برپایی جشن نیکوکاری را در آستانه بهار طبیعت گام مهمی برای همدلی و همیاری با محرومان دانست.

محمد علی نجفی با اشاره به نقش خطیر مسئولان در توجه به محرومان  خاطرنشان کرد: ما وظیفه داریم از نیازمندان حمایت کنیم و کمیته امداد نقش مهمی در این زمینه به عهده دارد.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش در ایفای وظایف ماندگار نهاد تأثیرگذاری است و همگان به همکاری با آموزش و پرورش در نهادینه کردن فرهنگ احسان نیازمندیم.

مدیر کل آموزش و پرورش هم در این مراسم گفت : مشارکت دانش آموزان در جشن نیکوکاری راهکاری برای ترویج فرهنگ حسنه انفاق در بین نسل جوان است.

مهدی حاجتی دمیدن روح مسئولیت پذیری را مهم ترین هدف برگزاری این جشن دانست و افزود: هر دانش آموز در حدّ بضاعت خود می توانند با کمک به همنوعان نیازمند در جای جای استان، پیام آور شادی در آستانه سال نو باشند.

وی در پایان گفت: برای جمع آوری کمک های دانش آموزان ۳۵۰ هزار پاکت در مدارس گیلان توزیع می شود.

در پایان این مراسم محمد علی نجفی ۱۰ میلیون تومان به کودکان بی بضاعت کمک کرد.

جشن نیکوکاری تا ۲۰ اسفند ادامه دارد و خیران می توانند برای کمک به نیازمندان به مراکز نیکوکاری، پایگاه های بسیج ، اصناف و مکان های برگزاری نماز جمعه مراجعه کنند

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :