کاشف اسرار-مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان،تاکید کرد:تقدیر و تجلیل از پیش کسوتان در آموزه های دینی و اخلاقی یک ارزش است و باید از تجربیات گرانبهای آنان در عرصه های مختلف اجتماعی و کاری بهره مند بشویم.

به گزارش کاشف اسرار،عبداله پاکاری در مراسم تکریم از خادمان و بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با تبریک فرارسیدن سال روز تاسیس بنیاد شهید و روز بزرگداشت شهدا گفت : زنده نگه‌ داشتن یاد، نام و خاطره شهیدان و تبیین حق این قشر، احیا، حفظ و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت با بهره گیری از ظرفیتهای فرهنگی روز بزرگداشت شهدا و شناساندن و نهادینه کردن این روز با عنوان روز بزرگداشت شهدا از اهداف نامگذاری این روز است.
وی تاکید کرد: تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان در آموزه های دینی و اخلاقی یک ارزش است و باید از تجربیات گرانبهای شما عزیزان در عرصه های مختلف اجتماعی و کاری بهره مند گردیم.
این مسئول،ابراز کرد: تجارب ارزنده بازنشستگان باید در زمان خدمت مستند سازی شود تا بعنوان یک سند برای کسب تجربه نیروهای جدید ثبت بشود.

پاکاری به نقش ارزنده منابع انسانی در سازمان اشاره  و خاطر نشان کرد: بیش از ۷۰ درصد از ثروت تولید شده در سازمانهای پیشرفته توسط نیروی انسانی انجام می پذیرد و باید از ظرفیت های نیروهای خبره و کارآمد بهره برداری شود.
لازم به ذکر می باشد در پایان این مراسم از بازنشستگان بنیاد استان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :