کاشف اسرار-مدیرکل آموزش و پرورش گیلان آماده سازی  ۳ هزار کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در این استان خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار، مهدی حاجتی در جلسه شورای آموزش و پرورش  گیلان با اعلام این خبر،اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن هفته گرامیداشت مقام معلم ،نگاه ما این است که معلمان نمونه را به صورت کیفی انتخاب کنیم.

وی رویکرد امسال آموزش و پرورش را در انتخاب معلمان نمونه ، متفاوت ، عنوان  و خاطر نشان کرد: معلمان نمونه ابتدا از مدرسه و بعد در منطقه و سرآخر برای وزارتخانه معرفی می‌شوند.

این مسئول با بیان اینکه سعی ما این است شایسته‌ترین معلمان را در هفته معلم انتخاب کنیم،افزودهمایش تجلیل از معلمان در دهکده ساحلی بندرانزلی با حضور برخی مقامات کشوری  برگزار می‌شود.

حاجتی از آماده‌سازی ۳ هزار کلاس آموزشی برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد و  ابراز کرد: ۳۸۳ مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده‌است که ۷۵۰  میلیون تومان اعتبار برای آن در نظر گرفته‌ایم.

وی مسافران اسکان یافته نوروزی در مدارس سال‌گذشته را ۷۰۰ هزار نفر روز اعلام  کرد و  متذکر شد: سال‌گذشته ۵۰ هزار خانوار فرهنگی در مدارس اسکان یافتند و امسال نیز آماده اسکان فرهنگیان هستیم.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان درجه‌بندی مدارس اسکان مسافران را سه دسته ویژه, الف و ب عنوان و تاکید کرد: به جز مدارس، سه اردوگاه و ۹ مرکز رفاهی دیگر نیز آماده پذیرایی از فرهنگیان است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :