کاشف اسرار-استاندار گیلان در اسفند ماه سال گذشته و در آستانه تحویل سال جاری به شهرداران سراسر استان ،دستور داد هـر چه سریعتـر نسبت به ترمیم آسفالت ورودی‌هـا و معـابـر اصـلی اقدام لازم را انجام دهند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار، با گذشت نزدیک به یک ماه از صدور دستور محمد علی نجفی،متاسفانه علیرغم تلاش شهرداری رشت برای ترمیم آسفالت برخی معابر،تعدادی از معابر از ترمیم آسفالت نه تنها برخوردار نشده است،بلکه در برخی از معابر و محلات فضای بسیار زشتی از وضعیت سیما و منظر شهری در برابر دیدگان مسافران نوروزی قرار گرفته است.

به طور مثال در خیابان پارس واقع شده در  محدوده بلوار شهید انصاری و هنگ سابق ژاندارمری،چاله و چوله های متعددی دیده می شود و  متاسفانه تاکنون نسبت به انجام عملیات روکش اقدامی صورت نگرفته است.

هم چنین در میدان امام حسین(ع)و در کنار محل ساخت ساختمان منطقه سه شهرداری،بلواری وجود دارد که دارای وضعیتی وخیم،نابسمان و زشت دارد.

در منطقه یک شهرداری و پشت ساختمان اداره کل اوقاف گیلان،چند سالی می باشد که فضایی برای عبور و مرور عابرین پیاده و خودروها وجود دارد که دارای آسفالت نیست ،ضمن اینکه بر اثر بارندگی و تجمع آبهای سطحی دچار وضعیت وخیم می شود.

از سوئی دیگر در بلوار دیلمان  منطقه یک شهرداری از سالیان گذشته برخی جداول بلوار کج شده و تاکنون دست مرهمی بر روی آنها کشیده نشده است.

ای کاش شهردار رشت،گامی بالتر از دستور استاندار بر می داشت و نسبت به ترمیم همه معابر و محلات غیر اصلی رشت اقدام جدی و تسریع می کرد.

النهایه سئوال  می شود چطور استاندار گیلان دستور به ترمیم آسفالت ورودی‌هـا و معـابـر اصـلی می دهد ولی از ترمیم معابر غیر اصلی خبری نیست و آیا فقط گردشگران در ورودی ها و معابر اصلی تردد میکنند؟ای کاش نماینده عالی دولت به وضعیت معابر محلات و  معابر غیر اصلی هم توجهی میکرد!

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :