کاشف اسرار-مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت :تیم‌های واکنش سریع و آنست (سگ‌های تجسس) با احتساب نیروی‌های جوان و داوطلب، ۶ هزار و ۵۰۰ نفر نجاتگر، پرسنل، اعضای جوان و داوطلب با حضور در پست‌های نوروزی به هموطنان خدمات ارائه می‌دهند.

به گزارش کاشف اسرار،مهدی ولی پور با اعلام این خبر به رسانه ها،اظهار کرد:از آغاز طرح های هلال احمر ۲۵۵  هزار و ۵۲۰نفر از طرح ایمنی و راهنمایی  جوانان و ۴۶۴ تن  حادثه دیده از خدمات هلال احمر بهره مند شدند.

به گفته وی،با شروع طرح های نوروزی از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته لغایت ۱۳ فروردین امدادگران و نجاتگران این جمعیت   با حضور در ۱۵۹ عملیات  جاده ای ۷۸ تن را نیز به مراکز درمانی منتقل کردند .

این مسئول،خاطر نشان کرد:مسافرین با حضور در پست های ایمنی و سلامت از خدمات ایمنی بهداشتی ، اجتماعی و آموزشی هلال احمر استان در قالب طرح بهرفت ( بهبود رفتار ترافیکی ) ، طرح همتایان ، طرح  پیمان و همچینین از خیمه های نماز جمعیت جهت استراحت کودکان و اقامه نماز  جمعیت برخوردار شدند.

  ولی پور،با بیان این که ۲۲۵ هزار بروشور ، لوح فشرده، نقشه و مطالب آموزشی طی این مدت بین مسافزین توزیع شده است،خاطر نشان کرد:۲ هزار نفر از امدادگران و اعضای داوطلب و ۲۰۰ نفر از همکاران به‌طور مستقیم در طرح نوروزی استان گیلان فعالیت دارند.

 وی اضافه کرد:۵۱ دستگاه خودروی امدادی و پشتیبانی و ۱۶ شعبه هلال احمر در استان گیلان در حالت آماده‌باش کامل قرار بودند .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با تاکید بر این که در کنار ارائه خدمات به گردشگران، طرح‌های ویژه هلال احمر هم اجرا می‌شود از اجرای طرح “بهرفت” با هدف بهبود رفتارهای ترافیکی و طرح “پیمان” که پیشگیری از اعتیاد را مدنظر دارد ،خبر داد.

ولی پور ،ابراز کرد:طرح “همتایان” که هدفش پیشگیری از ابتلا به بیماری ایدز است و طرح “خادم” که خانواده آماده مخاطره است اجرا می‌شود.

پایان پیام

 

اضافه کردن نظر

 

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:

۱۰۰۰ نمادهای چپ

کد امنیتی
تازه کردن

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :