کاشف اسرار-مدیر کل نوسازی مدارس گیلان با تاکید بر این که فضاهای آموزشی استان باید مطلوب باشند،اعتقاد دارد:”معماری مدارس می تواند تاثیر مثبتی بر آموزش و یادگیری دانش آموزان داشته باشد”.

به گزارش کاشف اسرار،علی اوسط اکبری مقدم در دیدار با جمعی از مدیران مدارس استعدادهای درخشان گیلان طی سخنانی،اظهار کرد: معماری مدارس می تواند تاثیر مثبتی بر آموزش  و یادگیری دانش آموزان داشته باشد.

وی با تصریح بر این که آموزش و پرورش نقش تعیین کننده ای در ارتقاء و اعتلای فرهنگ جامعه دارد،با اشاره به تحولات انجام شده در معماری مدارس در اداره کل نوسازی مدارس استان در سه سال اخیر افزود: معماری مدارس می تواند تاثیر مثبتی بر آموزش و یادگیری دانش آموزان داشته باشد.

این مسئول با تاکید بر این که فضاهای آموزشی باید فضاهای مطلوبی باشند،تصریح کرد:فضاهای آموزشی باید برای دانش آموزان جذّاب و زیبا باشند.

اوسط اکبری مقدم،خاطر نشان کرد: تلاش درجهت شکوفایی استعدادها، خلاقیت ذهنی وایجاد انگیزه برای یادگیری از اهداف بنیادی آموزش وپرورش نوین محسوب می شود.

به گفته وی،کیفیت  معماری درمحیط های  یادگیری و در نظام  تعلیم  و  تربیت  نوین می تواند به  عنوان  عاملی  پویا و بسیارتأثیرگذار باشد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :