کاشف اسرار-با صدور ابلاغی از سوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان،سرپرست اداره روابط عمومی  این تشکیلات دولتی منصوب و مشغول به کار شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار و بر اساس ابلاغ صادره از سوی علی رضا شعبان نژاد،لیلا بذر کار خطیبانی به این سمت منصوب و مشغول به کار و جایگزین “رضا مودب شعار با سابقه فعالیت ۱۷ ساله در این حوزه که ۴ سال آن مدیر روابط عمومی بوده،شده است.

معاونت فنی اداره جهاد کشاورزی شهرستان شفت از سوابق کاری”لیلا بذر کار خطیبانی”بوده و رضا مودب شعار هم در حوزه کارشناسان حوزه ریاست سازمان،مشغول به کار شده است.

سرپرست اداره روابط عمومی سازمان،پایان نامه خویش را با عنوان:“نقشه یابی ژن اعاده کننده با روری‏‎(Rf)‎‏ با استفاده از نشانگرهای مولکولی ریز ماهواره ‏‎(SSR)‎‏در برنج”با موضوع:” مهندسی کشاورزی > مهندسی کشاورزی گرایش اصلاح نباتات“در سال ۱۳۸۴،در دانشگاه مازندران دفاع کرده است.

مشارالیها دارای مقالات متعدد علمی منتشر شده است.

متن  ابلاغ صادره به شرح ذیل است:

سرکار خانم لیلا بذر کار خطیبانی

سلام علیکم

نظر به تعهد،تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی،به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی سازمان تعیین و منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند قادر و متعال و با بهره گیری از کلیه امکانات و استعدادهای موجود و همکاری و هماهنگی کلیه بخش های ذیربط سازمانی و دستگاههای خانواده بزرگ جهاد کشاورزی در سطح استان،با توجه به وظایف مرتبط در اجرای سیاستها و اعتلای اهداف سازمانی به ویژه تعامل و همکاری با اصحاب رسانه هاو صدا و سیمای مرکز گیلان به منظور اطلاع رسانی و انعکاس عملکرد بخش کشاورزی گام های موثری بردارید.

توفیق شما را در مسیراعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان خواستارم.انشاء ا…با احترام علیرضا شعبان نژاد رئیس سازمان

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :