کاشف اسرار-رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان،مهم ترین برنامه های سال جاری در استان را تشریح و از برگزاری بیش از پنج مراسم کشوری و استانی با همکاری برخی از ادارات،نهادها و تشکیلات صنفی خبر داد.


محسن جعفری در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار،فرا رسیدن نوروز ۹۶ و سالروز ولادت امیرالمومنین حضرت علی (علیه السلام) را به ملت شهید پرور ایران اسلامی و مقام معظم رهبری؛ و همه مردان و پدران عزیز و به ویژه به خانواده هایی که پدرانشان آسمانی شدندتبریک و تهنیت گفت.


وی با اعلام عضویت حدود ۴۰۰ نفر از اصحاب رسانه گیلان در سازمان بسیج رسانه استان،خاطر نشان کرد:عضویت در بسیج رسانه،مستلزم فعالیت و همکاری با این تشکیلات و شرکت در جلسات و نشستها و برنامه ها و پوشش و انعکاس این اخبار است.


به گفته این مسئول،عضویت اعضای سازمان بسیج رسانه گیلان،نیازمند حضور به طور مداوم و پیوسته در دفترکار و سازمان بسیج رسانه نیست.


رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان از برگزاری بیش از ۵ برنامه ملی و استانی در سال جاری با همکاری برخی از ادارات،نهادها و تشکیلات صنفی خبر داد و یکی از برنامه ها را میزبانی و برگزاری “جشنواره ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی”،عنوان کرد.


جعفری از دیگر برنامه ها را برگزاری “اولین یادواره شهدای رسانه گیلان،برگزاری دوره خبرنگاری حرفه ای،دوره طرح ولایت و کارگاه آموزشی قانون مطبوعات؛ذکر کرد.


لازم به ذکر می باشد، برگزاری دوره های خبرنگاری حرفه ای و هم چنین طرح ولایت در سال گذشته با استقبال کم نظیر اصحاب رسانه مواجه شد و در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهینامه پایان دوره با امضای برخی از مقامات مرتبط استانی،اعطاء شد.


پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :