کاشف اسرار-مدیر کل آموزش و پرورش گیلان از شرکت ۳۵ هزار نفر از دانش آموزان این استان در پرسش ۱۷ مهر رییس جمهوری خبر داد و ابراز کرد:امسال برای شرکت دانش آموزان و فرهنگیان ۳۵۰ هزار پرسشنامه توزیع شد که ۳۵  هزار نفر در پرسش مهر ۱۷ در استان شرکت کردند.

به گزارش کاشف اسرار،مهدی حاجتی در مراسم تقدیر از برگزیدگان ۸ برگزیده کشوری و ۲۰۰ دانش آموز و فرهنگی گیلانی شرکت کننده در پرسش ۱۷ مهر رییس جمهوری،اظهار کرد:در پرسش مهر ۱۷ ریاست جمهوری که با موضوع نفی خشونت مطرح شد ۳۵ هزار فرهنگی و دانش آموز در این مسابقه شرکت کردند که نسبت به پارسال از رشد  سه و نیم  برابری برخوردار بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در ابتدای سال تحصیلی از سوی رئیس جمهوری در مورد بسیاری از مسائل مهم و راهبردی به عنوان یک موضوع اساسی طرح می شود تا توجهات همگان به آن جلب و چاره اندیشی شود.

این مسوول در مورد موضوع نفی خشونت به عنوان پرسش مهر ۱۷ یادآور شد: خشونت معضلی است که کلیه جوامع مسلمان و غیرمسلمان را تهدید می کند و پیروان راستین پیامبر خاتم ( ص ) با تبیین حقیقت دین رحمانی اسلام بسیاری بدعت های گروههای انحرافی نوپدید مانند داعش را آشکار سازند و این مهم فقط در سایه کار علمی ، پژوهشی و هنری امکان پذیر است.

 به گفته حاجتی،در پرسش مهر ۱۷ ریاست جمهوری با موضوع نفی خشونت، شهرستان تالش با ارائه بشترین آثار ، شهرستان برتر و منطقه لشت نشاء هم در میان بخش های استان بیشترین تعداد آثار را به دبیرخانه استانی پرسش مهر ارسال کردند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :