کاشف اسرار-مدیر کل تامین اجتماعی گیلان، از دستور کار گرفتن قریب به ۲۰ برنامه استانی و بالغ بر ۱۰۰ فعالیت شهرستانی به مناسبت فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی امسال خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،جمیل حق پرست با اعلام این خبر،اظهار کرد:١٩ لغایت ٢۵ تیرماه به عنوان هفته تامین اجتماعی نامیده شده است و براساس مصوبات صورت گرفته قریب به ۲۰ برنامه استانی و بالغ بر ۱۰۰ فعالیت شهرستانی در این مدت در دستور کار قرار دارد.

وی تقویت تعاملات با شرکای اجتماعی و ایجاد رضایت مندی بیشتر برای مخاطبان و معرفی سازمان از اهم اهداف این اقدامات عنوان کرد و افزود:از جمله برنامه های پیش بینی شده در هفته تامین اجتماعی امسال می توان به برگزاری زنگ ورزش صبحگاهی با حضور خانواده همکاران ، نشست مطبوعاتی مدیران کل و درمان ، نشست مشترک با فعالان تشکلهای کارگری ، مجامع کارفرمایی و کانونهای بازنشستگی ؛اشاره کرد.

این مسوول،دیدار مدیران و مسئولان تامین اجتماعی با استاندار و مقامات شهرستانی ، نمایندگان مجلس و… ، بازدید مسئولان از شعب تامین اجتماعی  و هم چنین  از شرکتها و کارخانجات منتخب ، تجلیل از کارفرمایان نمونه  از دیگر برنامه ها در این هفته ذکر کرد.

به گفته حق پرست،افتتاح ساختمان جدید شعبه بندرکیاشهر ، افتتاح بیست و هشتمین شعبه استان در سنگر ، رونمایی از طرح خدمات ویژه در شعبه شهرصنعتی رشت ،برگزاری مسابقات ورزشی دربین کارکنان ، حضور پرسنل در نماز جمعه و استقرار مرکز مشاوره در میادین شهر ومحل برگزاری نماز جمعه از مهمترین برنامه های پیش بینی شده در این ایام است.

پایان پیام

 

اشتراک این خبر در :