کاشف اسرار-مدیر کل تامین اجتماعی گیلان از تجلیل ۶ نفر چهره های ماندگار استان جامعه مستمری بگیران تامین اجتماعیبه مناسبت ٢۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،جمیل حق پرست  با اعلام  خبر فراهم نمودن مقدمات اطلاع رسانی فراخوان مستمری بگیران نمونه در گیلان،اظهار کرد:هر ساله همزمان با سراسر کشور طی ویژه برنامه هایی به مناسبت ٢۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان از منتخبین و چهره های نمونه در گروههای مختلف مستمری بگیران تجلیل می شود.

به گفته وی،سابقه پرداخت حق بیمه ، پیشرفت های تحصیلی فرد مستمری بگیر پس از قرار گرفتن در زمره مشمولین سازمان ، موفقیت های تحصیلی فرزندان ، افراد تحت تکفل ، موفقیت های اجتماعی و فرهنگی ،، علمی و هنری پس از بازنشستگی یا از کارافتادگی ، کار آفرینی و خلق آثار از جمله عمده ترین شاخصهای ارزیابی برای انتخاب مستمری بگیران نمونه است.

این مسوول از علاقمندان و واجدین شرایط  درخواست کرد جهت دریافت فرم های مربوطه می توانند به کانونهای بازنشستگی و شعب تامین اجتماعی مراجعه نکنند،ضمن این که آخرین مهلت تکمیل وتحویل فرم های شرکت در این فراخوان و ارائه مستندات تا ١۵ مرداد ماه است

حق پرست،متذکر شد:درسال جاری براساس سهمیه ابلاغی از ۶ نفر از چهره های ماندگار استان از جامعه مستمری بگیران تامین اجتماعی تجلیل به عمل خواهد آمد .

شایان ذکر است در سال های گذشته استان گیلان با معرفی افراد مطرح و اخذ بالاترین امتیازات موفق به اخذ سهمیه کشوری در حوزه های بازنشسته نمونه ، از کار افتاده نمونه شده و ضمن این که در حال حاضر بیش از ١١٠ هزار مستمری بگیر تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان است.

پایان پیام

اشتراک این خبر در :