کاشف اسرار-معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیر عامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور از پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۴ درصدی پروژه در دست ساخت بیمارستان ۲۱۷ تخت خوابی تالش خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،محمد جعفر علی زاده علی سرایی در جریان بازدید از بیمارستان ۲۱۷ تختخوابی تالش ،اظهار کرد: این پروژه در زمینی به مساحت ۳۴ هزار و ۹۷۴ متر مربع با زیر بنای ۱۵ هزار و ۹۹۵ متر مربع بیش از ۸۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گفته وی، عملیات ساخت این بیمارستان ، که در ۴ طبقه احداث و ارائه خدمات پزشکی این واحد بزرگ درمانی در سطح استانداردهای تعریف شده بهداشت و درمان  است، تا پایان سالجاری به اتمام می رسد.

لازم به ذکر است معاون وزیر راه وشهرسازی طی سه سال اخیر چندین بار جهت بررسی از روند پیشرفت پروژه های بیمارستانی به استان گیلان سفر کرده است که نتایج آن را می توان تسریع در عملیات اجرایی این مراکز درمانی نام برد.

گفتنی است در دولت یازدهم بیمارستانهای آستارا ، رضوانشهر ، شفت و مرکز درمان دیلمان در گیلان  به بهره برداری رسیده و انشاالله تا پایان سال عملیات ساخت دو بیمارستان تالش و لاهیجان  به اتمام می رسد و  جهت تجهیز تحویل دانشگاه علوم پزشکی استان خواهد شد.

در این بازدید، علیرضا محفوظی (معاون تلفیق بودجه، حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی) ، عبدالهاشم حسن نیا (معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور) ، محمد رضا کد خدا زاده(معاون ساخت و توسه راههای  شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل‌ و نقل کشور )،علی خاوری( مدیرکل راه و شهرسازی) گیلان و نماینده مردم شریف شهرستانهای تالش ، حضور داشتند.

پایان پیام

اشتراک این خبر در :