کاشف اسرار-فینال مسابقات فوتسال گیلان « جام رمضان»از ساعت ۱۸ بعد از ظهر امروز به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت در سالن مسابقات سالن ورزشی شهرداری رشت واقع در میدان انتظام برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،با مشخص شدن نتایج این دوره از مسابقات تیم های کرنق و شرکت فنی مهندسی هترا برای تصاحب جام قهرمانی به مصاف هم رفتند.

در این مسابقات فرامرز جمشید پور(سرپرست شهرداری)،محمد حسن عاقل منش(عضو ادوار و منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت)،علی رضا حسنی لفمجانی(مدیر عامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری)،کریم خورسندی مژدهی(مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان)،بابک رمضانی(مدیر عامل سازمان آتش نشانی)،علی رضا حاجی پور(مدیر عامل سازمان پسماند)،سید امیر حسین علوی امندانی،اسماعیل حاجی پور و سید رضا موسوی روزان(اعضای فعلی شورای اسلامی شهر رشت)حضور یافتند.

در این فینال، تیم کرنق با پیروزی مقابل شرکت فنی مهندسی هترا به مقام قهرمانی و تیم امید شهرداری رشت نیز با پیروزی مقابل  فروشگاه چند منظوره رائی به مقام سوم دست یافت.

اجرای برنامه هنگام اهدای جوایز به تیم های برنده و برندگان قرعه کشی بر عهده محمد رضا باقری اصیل(مدیر روابط عموئمی سازمان قبرستان های رشت و مدیر مسوول در حال اخذ مجوز “می رشت”بود.

لازم به ذکر می باشد حضور سرپرست شهرداری رشت و برخی از مقامات سبب تشویق مکرر توسط تماشاچیان شد و “جمشید پور”با بازیکنان عکس یادگاری گرفت.

نکته جالب توجه این برنامه حضور سرپرست شهرداری بدون راننده و رانندگی وسیله نقلیه توسط”جمشید پور”بوده که سرنشین خودرو زانتیا”سید رضا موسوی روزان”بوده است.

با آغاز مسابقه فینال برگه های قرعه کشی بین تماشاچیان و حاضرین در مسابقه با آرم سازمان پسماند شهرداری رشت توزیع گردید و در زمان اختتام این مسابقات نحوه قرعه کشی این گونه هر یک از مسوولین حاضر شماره ای را به دلخواه بیان می کردند.

ناگفته نماند در این هنگام بخت به یکی از خبرنگاران پوشش دهنده فینال یاری کرد و برنده شد،لکن تعدادی از  اهدا کنندگان جوایز از وی خواستند به عنوان آخرین شخص هدیه را دریافت کند که اجابت کرد و وقتی برای دریافت هدیه مراجعه کرد،عوامل توزیع جایزه گفتند:” تمام شده است” و این اقدام سازمان پسماند ناپسند بوده است.

پایان پیام

اشتراک این خبر در :