کاشف اسرار-رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان،تاکید کرد:این دانشگاه یک هدف غایی دارد و آن هم رسیدن به دانشگاه های نسل سوم است، دانشگاهی که از مرزهای دانش عبور خواهد کرد و به علم روز مجهز و کارآفرین است.

به گزارش کاشف اسرار،شاهرخ یوسف زاده چابک در مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی گیلان،اظهار کرد:ساختار معاونت معاونت توسعه به نحوی است که همانند قوای محرکه باعث حرکت رو به جلوی سیستم می شود و هر چقدر این ساختار چابک تر و قوی تر باشد حرکت و شتابی که در سیستم ایجاد می کند نیز قوی تر خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: در دانشگاه علوم پزشکی گیلان هیچ پروژه ای اجرایی نخواهد شد،مگر این که هدفی در پی آن باشد و منابع آن نیز از قبل مشخص شده باشد.
این مسوول با بیان این که چهار مگا پروژه در دانشگاه در حال اجراست که هر کدام از آنها به نوبه خود در ارتقای جایگاه دانشگاه علوم پزشکی گیلان حایز اهمیت هستند،ادامه داد: دو پروژه از آنها به صورت مستقیم مربوط به حوزه معاونت توسعه مربوط می شود (پروژه منابع انسانی و پروژه مدیریت منابع مالی) که این پروژه ها نشان دهنده اهمیت و جایگاه مهم معاونت توسعه است.
یوسف زاده چابگ در خصوص تغییر مدیریت در حوزه معاونت توسعه،تصریح کرد: مدیریت کردن در حوزه معاونت توسعه کاری بس دشوار و سخت می باشد و همه افرادی که در این جایگاه قرار گرفتند می دانند که تهیه منابع و مدیریت کردن بحران های ناشی از عدم تخصیص منابع چقدر چالش بر انگیز است.
وی ابراز کرد:”داودی” که حدود ۱۱ ماه زحمت هدایت و مسوولیت این معاونت را بر عهده داشت تلاش زیادی انجام داد که جا دارد از زحمت های وی نیز تقدیر کنم.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان،اذعان کرد:هیچ کس از چرخه خدمات رسانی به مردم، در این دانشگاه حذف نمی شود بلکه در مسیر رسیدن جای خود را به یکدیگر می دهند تا همه با هم به هدف و سرزمین مقصود خود برسند،
یوسف زاده چابک،تاکید کرد:حال دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز یک هدف غایی دارد و آن هم رسیدن به دانشگاه های نسل سوم است، دانشگاهی که از مرزهای دانش عبور خواهد کرد و به علم روز مجهز و کارآفرین است.
در ادامه  “علی داودی “نیز گزارشی از عملکرد ۱۱ ماهه خود در معاونت توسعه ارایه کرد و از رییس دانشگاه علوم پزشکی بابت حسن اعتماد به وی در طی دوران کاری تشکر کرد.
سپس جمشید محمدی – معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: از فرصت های پیش رو باید درست استفاده نماییم تا مشکلات عدیده ای که پیش روی دانشگاه است به همت و همدلی همه مسوولین و کارکنان دانشگاه بر داشته شود .
در پایان از زحمات ۱۱ ماهه “علی داودی” تقدیر  و مسوولیت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به دکتر جمشید محمدی که پیش از این سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه بود سپرده شد.
لازم به ذکر است،مراسم تقدیر و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با حضور مدیران و کارکنان ستادی، در دفتر ریاست دانشگاه، برگزار شد.

پایان پیام

اشتراک این خبر در :