کاشف اسرار-نخستین دوره سیمینار تببین نقش روابط عمومی ها در تحقق اقتصاد مقاومتی طی روزهای سیزده و چهاردهم تیرماه در دانشگاه تربیت مدرس سالن جابربن حیان برگزار شد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت_  انتخاب و معرفی نهادهای پیشرو در زمینه اقتصاد مقاومتی در بعد فعالیت های ارتباطی,  یکی از بخش های مهم سیمینار فوق بود .

بدین ترتیب براساس نظر هیئت داوران از  فعالیت های  مدیریت ارتباطات  و امور بین الملل شهرداری رشت با اهداء لوح سپاس و نشان ارتباطی اقتصاد مقاومتی تقدیر شد.

در بخشی از  این لوح آمده است; بی تردید در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی کار فرهنگی و گفتمان سازی این مفهوم است تا علاوه بر ایجاد شناخت کافی از ضرورت و شیوه های عمل, ماموریت های عوامل ارتباطی در این زمینه روشن و شفاف باشد. در این بین روابط عمومی بازیگر اصلی فعالیت های ارتباطی و فرهنگی است.

 
دبیرخانه سیمینار تببین ماموریت های روابط عمومی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی با عنایت به این ضرورت و واقعیت مسلم و براساس بررسی و داوری به عمل آمده شهرداری رشت را به لحاظ فعالیت های ارتباطی شایسته در شاخه ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی شایسته قدردانی دانسته و با اعطای نشان ارتباطی اقتصاد مقاومتی و لوح سپاس مراتب قدردانی خود را از اقدامات مذکور اعلام می دارد.

پایان پیام

اشتراک این خبر در :