کاشف اسرار-یکی از رستوران های معروف شرق گیلان،تحت عنوان:”رستوران و سوغات سرای خاور خانم”در روستای توریستی لیمه سرای سرولات بخش چابکسر شهرستان رودسر واقع شده است.

photo_2017-07-15_09-33-00

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،گردشگران و مشتریان بعد از عبور از پیچ و خم های سرولات به درب آن رسیده و فاقد مکانی اختصاصی برای پارک خودروها در ساختمان چند طبقه آن است.

پس از پیاده کردن سرنشینان وسیله نقلیه و پارک خودرو در نقطه ای از روستا،به درب مکان صنفی عزیمت کرده و در لحظات اولیه تابلوی سوغات سرا و روستان مشاهده می شود،که آرم های اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و هم چنین جامعه واحدهای پذیرایی بین راهی و سفره خانه های سنتی استان گیلان نصب شده است.

photo_2017-07-15_09-28-23

ناگفته نماند این واحد صنفی دارای سوغات سرایی می باشد که دارای اجناسی از قبیل مواد غذایی و وسایل بازی بوده ولی بر روی اجناس قرار گرفته بر روی دیدگان مشترگان،از قیمت گذاری برخوردار نبوده و این امر تخلف صنفی بوده و قابلیت پی گیری و رسیدگی از طرف ناظرین افتخاری و بازرسان سازمان صنعت،معدن و تجارت،تعزیرات حکومتی و…است.

photo_2017-07-15_09-33-46

از سویی دیگر،مشتریان رستوران پس از قرار گرفتن در صف طولانی و تعیین مکان صرف غذا و پرداخت پول،منتظر غذایی با کیفیت و سالم هستند،ولیکن یکی از مشتریان در هفنه گذشته هنگام  دریافت غذا،فضله موش در پلوی خویش مشاهده کرد که با اعتراض به گارسون نسبت به استرداد آن اقدام کرد.

photo_2017-07-15_09-38-02

اینک از اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری – دانشگاه علوم پزشکی،تعزیرات حکومتی،جامعه واحدهای پذیرایی بین راهی و سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سوال می شود،آیا نارت بر عملکرد این رستوران بر عهده آنان می باشد؟اگر پاسخ بلی می باشد چرا اقلام قابل فروش در سوغات سرای فاقد نرخ گذاری بوده و از سویی دیگر در پلوی آن ،فضله موش مشاهده شده است؟با مستندات کتبی پاسخ بدهند تا برای تنویر افکار عمومی منتشر بشود.

مستندات نزد کاشف اسرار موجود است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :