کاشف اسراز-معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان با صدور بخش نامه ای به پرسنل این حوزه نسبت به عدم رعایت نظم و ساعت ورود و خروج توسط برخی از افراد پرده برداشت و نسبت به رعایت موارد درج شده در این نامه تذکر جدی داد و الزامی دانست.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،متن کامل  نامه”سلمان شاه محمدی “بدون درج نام خانوادگی پرسنل شاغل”به شرح ذیل است:

نامه معاون صنایع دستی تیر 96

با سلام و احترام

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران زحمت کش و فعال به آگاهی می رساند علی رغم تلاش اکثر همکاران مجموعه،برخی از پرسنل رعایت نظم ساعت ورود و خروج را مورد توجه جدی قرار نداده و حوزه معاونت را با مشکلاتی مواجه نموده اند.لذا ضمن تذکر جدی به این افراد،رعایت موارد ذیل برای کلیه پرسنل الزامی است:

۱-رعایت ساعت ورود به کار(حداکثر زمان ورود به محل کار پرسنل دولت ۷٫۳۰ صبح می باشد)بدیهی است که عدم رعایت نظم از سوی پرسنل منجر به اخطار کتبی،اعلام غیبت روزانه به امور اداری و نهایتآ گزارش به مدیر کل محترم جهت اتخاذ تصمیم خواهد شد.

۲-کلیه پرسنل موظفند قبل از استفاده از مرخصی روزانه یا ساعتی موافقت معاونت را اخذ نموده و برگه مرخصی را تحویل مسوول دفتر نمایند.بدیهی است در صورت عدم رعایت موارد غیبت به امور اداری گزارش خواهد شد.

۳-در صورت وقوع حوادث غیر قابل پیش بینی و ضرورت استفاده از مرخصی اضطراری،اعلام موضوع به معاونت از طریق تماس یا پیامک(در صورت غدم دسترسی اعلام به مسوول دفتر)و اخذ تاییدیه الزامی است.

سلمان شاه محمدی

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی

پایان پیام

اشتراک این خبر در :