کاشف اسرار-مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با صدور حکمی، سرپرست دفتر نمایندگی شرکت در استان گیلان را منصوب کرد و مشغول به کار شد.

به گزارش کاشف اسرار،در حکم صادره “یزدان سیف”خطاب به”یعقوب خزرایی” آمده است: در راستای اجرای دستور مقام عالی وزارت و رئیس محترم مجمع و نامه شماره ۲۰۰/۹۶/۵۷۵۶معاون محترم و توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت متبوع ، معطوف به وظایف حاکمیتی و نظارتی این شرکت به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دفتر نمایندگی شرکت بازرگانی دولتی ایران در استان گیلان منصوب می شوید.

مقتضی است ضمن رعایت کامل ضوابط و مقررات ذیربط و هماهنگی با مدیران ستادی نسبت به انجام امور محوله به نحوشایسته اقدام نمایید.

ناگفته نماند”رمضان کامران پی”از شهروندان شهرستان آستارا به دنبال فروش شرکت بازرگانی منطقه هفت کشور به بخش خصوصی و حتی اعتراض خواهر زاده رییس جمهوری دولت اصلاحات و نماینده مردم اردکان در دوره های ششم تا دهم مجلس شورای اسلامی و حتی تعدادی از پرسنل اداره کل غله گیلان به این موضوع،کامران پی در طی روزهای گذشته با سمت مدیرعاملی این منطقه وداع کرد.

کامران پی که آذری زبان و اهل شهرستان آستارا می باشد دارای سوابقی دیگر دولتی هم چون رییس اداره بازرگانی شهرستان آستارا و معاون بازرگانی داخلی سازمان سابق بازرگانی استان گیلان بوده است.

کامران پی از مدیران دلسوز،خوش نام،پر تلاش،اهل تعامل،صادق و با سابقه کاری مختلف در کشور و استان گیلان محسوب می شود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :