کاشف اسرار-سرپرست شهرداری رشت از سفر تعدادی از مدیران این نهاد عمومی غیر دولتی از یک شنبه تا پنج شنبه هفته جاری به کیش استان هرمزگان به منظور انتخاب و رزرو هتل و به دنبال آن اعزام پرسنل شاغل  به این جزیره جهت تفریح کردن خبر داد.

فرامرز جمشید پور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار با اعلام این خبر،اظهار کرد:در بودجه سالانه شهرداری رشت برای رفاه پرسنل شاغل اعتباری اختصاص داده می شود که هر یک از کارکنان برای انجام سفر احتمالی دارای سهمیه می باشند تا به همراه خانواده از مسکن مناسبی در مقصد برخوردار و حال و هوای آنان عوض بشود و با انرژی بیشتری به محل کار برگردند.

به گفته وی،مدیریت شهرداری رشت هر ساله تعدادی از شهرهای کشور و هتلی را در مقصد انتخاب و رزرو می کنند و بر اساس سهمیه در نظر گرفته شده و به صورت هفتگی تعدادی از پرسنل به مقصد اعزام می شوند تا از مسافرت ها بهره مند بشوند و در این راستا تعدادی از مسوولین دوایر این نهاد عمومی غیر دولتی در هفته جاری به کیش عزیمت کردند.

این مسوول،مدیران اعزام شده از سوی شهرداری رشت به کیش را به منظور انعقاد قرارداد را در برگیرنده:گامور اداری،اموال،حقوقی و املاک”ذکر کرد و در پاسخ به این سوال مبنی بر این که آیا اعزام مدیر اموال به این سفر مرتبط بوده و ضرورت داشت،اذعان کرد:اعزام این مدیر جزو ماموریت های کاری محسوب می شود و از قبل برای “سعید بشری“حکم ماموریت صادر شده است.

جمشید پوردر واکنش به مطالب منتشر شده طی روزهای گذشته از سوی مدیر معزول املاک شهرداری رشت در فضای مجازی،تصریح کرد:”هر کس را از یک جایی بردارید،انتقاداتی هم می کند”.

وی در پایان از برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگارانی استانی در ساعت ۱۶ روز آینده در سالن اجتماعات مجتمع خاتم الانبیاء رشت با همکاری شورای اسلامی این شهر خبر داد.

لازم به ذکر می باشد اظهارات سرپرست شهرداری رشت مبنی بر این که از قبل برای سرپرست اداره انبار و اموال این نهاد عمومی غیر دولتی حکم ماموریت سفر به کیش صادر شده در حالی می باشد انتصاب ” بشری” از سوی”جمشید پور”در تیر ماه امسال صورت گرفته است.

پایان پیام

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :