کاشف اسرار-مدیر کل کمیته امداد خمینی(ره)گیلان از رفتار مدیر روابط عمومی این نهاد امداد گر مبنی بر قطع تلفن و پذیرایی نکردن از تعدادی از خبرنگاران در دفترکاری عذرخواهی کرد و گفت:اگر این کار شده باشد،عملی اشتباه بوده که صورت گرفت.

علی رضا محمدی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار با تاکید بر عدم برگزاری مراسم نشست خبری و تجلیل از خبرنگاران به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه به دلیل نداشتن عملکرد زیاد،دعوت از برخی از اصحاب و ارایه هدایایی نقدی به آنان را تکذیب کرد.

وی با اشاره به سفر کاری خویش و حضور در خارج از استان گیلان،درباره صحت یا سقم برخی از شایعات مبنی بر پرداخت هدایایی به برخی از خبرنگاران توسط روابط عمومی،اظهار کرد:اگر هدایایی ارایه شده از جیب خودشان بوده،ضمن این که پولی در این راستا نداریم.

این مسوول با تصریح بر این که به هر حال از زحمات خبرنگاران گیلان تقدیری خواهیم کرد،ادامه داد:بنده اعتقاد دارم هر روز، روز خبرنگار می باشد و باید مورد تکریم قرار بگیرند و قابل احترام هستند.

محمدی در برابر عدم تکریم و پذیرایی حضوری برخی از خبرنگاران طی روزهای گذشته و حتی قطع تلفن توسط مدیر روابط عمومی کمیته امداد گیلان، از رفتار مدیر روابط عمومی این نهاد امداد گر عذرخواهی  و یاد آور شد: اتاق بنده به جای یک درب،سه درب دارد بیایید در خدمت شما هستم

پایان پیام

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :