کاشف اسرار-بر اساس شنیده ها رییس یا نماینده ای از سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت برای انجام ماموریت اداری، سفری خارجی آن هم کشوری که شهرت به فیل و فیل سواری دارد،عزیمت کند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،طبق شنیده ها “علی رضا حسنی لفمجانی” برای ماموریت اداری و حضور در مسابقات ورزشی به کشور هندوستان سفر کند،انجام سفری که با طرح سوال خبرنگار این رسانه مورد تایید یکی از مقامات شهرداری رشت قرار گرفته ولی از جزییات آن اطلاعی ندارد و خواستار طرح سوال از”حسنی لفمجانی”کرده است.

رییس سازمان هم در گذشته و در سوابق کاری خویش  رییس اد اره روابط عمومی و امور بین الملل این نهاد عمومی را به مدت حدود سیزده سال بر عهده داشته است،ضمن این که مدتی هم سخن گوی شهرداری بوده،سکوت اختیار کرده و صحت و یا سقم این خبر را جهت تنویر افکار عمومی بیان نمی کند و دلیل آن را نمی دانیم!؟

از آن جایی که موفقیت هر سازمانی در شفاف سازی اطلاعات می باشد،از سوی دیگر کسب خبر حق مطبوعات در چارچوب قانون مطبوعات محسوب می شود،انتظار می رود “حسنی لفمجانی”هر چه سریعتر به این سوال پاسخ دهند آیا انجام سفر خارجی به کشور هندوستان صحت دارد یا خیر؟

اگر صحت دارد،هدف،زمان انجام سفر،مدت سفر و تعداد اشخاص اعزام شونده به همراه نام و نام خانوادگی و سمت را اعلام کنند و تبیین کنند هزینه انجام سفر بر عهده کدام شخص یا اشخاص حقیقی یا حقوقی است؟و النهایه آیا وی یا شخص دیگری به نمایندگی سفر خواهد کرد؟

انتشار اخبار و یادداشت های منتشره در پایگاه خبری به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت انجام رسالت مطبوعاتی و احترام به مخاطبان منتشر می‌شود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :