کاشف اسرار-منتخب مردم در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر رشت که معروف به”پدیده انتخابات  شده است،تاکید کرد:با تمام قدرت مشکلات مردم را به گوش استاندار و مسوولین کشوری می رسانم ،حتی خونم در این راه ریخته بشود.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،محمد حسن علی پور کسبخی در جریان حضور در پیاده راه هسته مرکزی که با ابراز احساسات برخی از شهروندان مواجه شد با بیان این مطالب،اظهار کرد:امتیازاتی که به مناطق برخورداری هم چون شهرک گلسار  و…داده می شود از مسوولین خواهم گرفت و به اقشار آسیب پذیر و کم درآمد خواهم داد.

وی اقشار آسیب پذیر و کم درآمد را ساکنین حاشیه شهر رشت مثل محله های نخودچر،پشت ایستگاه انزلی،عینک،صفه سر ،حمیدیان و گلستان ذکر کرد و افزود:در این محله ها ایفای نقش زیادی برای ساکنین خواهم کرد.

این منتخب مردم و پاک بان شهرداری رشت به مردم نوید داد با آغاز به کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و با همدلی همه اعضای شورا از عهده مشکلات بر بیاید و خدمت گذار مردم خواهد بود.

علی پور کسبخی درباره عدم امکان عبور و مرور همه دارندگان وسایل نقلیه سبک از پیاده راه هسته مرکزی رشت هم چون سایر کشورها از جمله باتومی گرجستان،تصریح کرد:با شروع به کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر به دنبال یافتن راهکاری جهت رفع و رجوع این مشکل اجرا خواهیم کرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :