کاشف اسرار-سرپرست شهرداری رشت با اشاره به این که در ۱۰ روز گذشته پنج پروژه به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد تومان در گلسار افتتاح شده است،تاکید کرد:پروژه هدایت آب های سطحی ۱۰ خیابان دیگر نیز در این محدوده تا پایان سال اجرایی و به بهره برداری می رسند.

photo_2017-08-22_14-50-18

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،فرامرز جمشیدپو درمراسم افتتاح پروژه جمع آوری آب های سطحی مسیر بخت پسند و وصال گلسار رشت اظهارکرد: این پروژه درسال ۹۴ به دلیل دریافت نکردن برخی مجوزها جزو ماده ۴۸ قرارگرفت.

photo_2017-08-22_14-49-27

وی خاطر نشان کرد:در زمستان سال گذشته و براساس گلایه های ساکنان منطقه، به  ضرورت اجرا درآمد و با واگذاری به پیمان کاری دیگر باهمان مبلغ ریالی پیشین ،در مدت ۴ ماه به بهره برداری رسید.

photo_2017-08-22_14-49-50

این مسوول، هزینه اجرایی این پروژه را بیش از ۹۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و متذکر شد :این‌ مبلغ با احتساب لوله های خریداری شده به یک میلیارد تومان نیز رسیده است

photo_2017-08-22_14-49-35.

جمشید پور طول پروژه جمع آوری آب های سطحی  را ۹۵۰ متر  اعلام و اضافه کرد: این پروژه شامل مسیر خیابان های  ۸۰ ومحبی، کوچه های وصال، خورشید و بخت پسند بوده که به طور خلاصه به پروژه هدایت آب های سطحی مسیر بخت پسند و وصال موسوم شد.

photo_2017-08-22_14-50-42

وی تصریح کرد: برای اجرایی شدن پروژه، ۵۶۰متر لوله ۸۰۰ و ۴۰۰ متر لوله ۱۰۰ استفاده شده است،ضمن این که بتون ریزی و سایر خاکبرداری های این طرح، همانند طرح های قبلی بوده است.

معاون حمل و نقل و امور زیر بنایی شهرداری رشت،اذعان کرد: با چنین اقدامی،  این‌ منطقه از محدوده گلسار رشت تا سال های آینده با مشکل آبگیری مواجه نخواهد شد.

جمشید پور با اشاره به این که در ۱۰ روز گذشته پنج پروژه به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد تومان در گلسار افتتاح شده است،تاکید کرد:پروژه هدایت آب های سطحی ۱۰ خیابان دیگر نیز در این محدوده تا پایان سال اجرایی و به بهره برداری می رسند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :