کاشف اسرار-بعد از ظهر امروز و در اولین جلسه غیر علنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت با رای نمایندگان مردم رای تائید به فعالیت های سرپرست شهرداری این شهر داده شد و هم چنان به کار خود ادامه می دهد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،با رای شش عضو شورای اسلامی شهر رشت”فرامرز جمشید پور”در برابر ۵ رای توانست رقیب خود”رضا شیرزاد”را کنار بزند و هم چنان سکان دار شهرداری باشد.

مشخص نیست پنج عضوی که به ادامه فعالیت”جمشید پور”رای مثبت ندادند چه اشخاصی هستند ولی در آینده احتمال معرفی این اشخاص وجود دارد،ضمن این که اختلاف یک رای نشان داد اعضای پارلمان شهری قصد دارند در فضای آرام فعلی نسبت به انتخاب شهردار اقدام کنند.

اینک سوال می شود آیا شش عضو شورای اسلامی شهر رشت به این نتیجه رسیده اند در صورتی که دست به انتخاب سرپرست جدید می زدند تا انچام مراحل اداری سرپرست جهت تائید امضای بانکی وقفه ای به وجود می آمد،ضمن این که ادامه فعالیت”جمشید پور”نشان دهنده کار آمدی و رضایت مندی از عملکرد چندین ماهه وی است؟

هم اکنون “جمشید پور”علاوه بر تصدی سرپرستی شهرداری رشت،عهده دار سمت”معاونت حمل و نقل و امور زیر بنایی”این نهاد عمومی غیر دولتی بوده معاونتی که از جمله معاونت های مهم شهرداری محسوب و بیشتر با مردم سر و کار دارد،ابقا در این سمت سبب سرعت بخشیدن به امورات شهری از جمله پروژه های عمرانی می شود.

النهایه این تصمیم شش عضو شورای اسلامی شهر رشت را باید به فال نیک گرفت تا همه منتخبین مردم در کمال آرامش و دقت دست به انتخاب شهرداری دلسوز،مقتدر،اهل تعامل و شجاع بزنند تا وضعیت شهر بهتر بشود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :