کاشف اسرار-مسوولین هیات ورزشی  شظرنج گیلان از سفر رییس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به مقصد هندوستان جهت حضور در مسابقات ورزشی در پنج شنبه هفته گذشته دادند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،بنا به اظهارات مسوولین هیات شطرنج استان در بعد از ظهر امروز،حضور”علی رضا حسنی لفمجانی”به این کشور جهت همراهی تیم ورزشی شهرداری رشت با هزینه شهرداری،هیات شطرنج و اداره کل ورزش و جوانان استان است،سفری که تا چند روز آینده ادامه دارد.

انجام سفر”حسنی لفمجانی”به هندوستان در حالی صورت گرفته تا لحظه انتشار این گزارش،خبری در سایت اینترنتی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری منتشر نشده،سفری که مسوولین این سازمان سکوت را اختیار کرده به طوری که”جمشید پور” سرپرست شهرداری،”حسنی لفمجانی”رییس سازمان و هم چنین “بابک بهاری”مسوول فرهنگی و ورزشی این نهاد در برابر سوال این رسانه سکوت اختیار کرده اند.

photo_2017-08-28_05-16-39

سکوت خبری سایت سازمان در عصر ارتباطات تعجب بر انگیز می باشد و دلیل عدم پاسخ گویی و اطلاع رسانی در این باره در هاله ای از ابهام  بوده و مشخص نیست به چه منظور اطلاع رسانی نکرده اند ؟!

photo_2017-08-28_05-16-13

عدم انتشار خبر رییس سازمان فوق الذکر در حالی می باشد،سایت اینترنتی سازمان فرهنگی در روز جاری خبری به نقل از “حسنی لفمجانی“با تیتر:”برگزاری تور های یکروزه رشت گردی برای کودکان و نوجوانان در شهریوماه امسال “منتشر کرده است.

photo_2017-08-28_05-16-31

اینک سوال می شود آیا روابط عمومی توانسته این خبر را از مافوق خویش که در هندوستان به سر می برند،کسب و یا منتشر کنند و یا از قبل از سفر این خبر تهیه و در یوم جاری منتشر شده است؟آیا کسب و انتشار سفر به کشور خارجی اهمیتی نداشته است؟

 

کاشف اسرار،طی روزهای گذشته،خبری را درباره سفر رییس سازمان فوق الذکر به هندوستان منتشر کرد و با انجام سفر”حسنی لفمجانی”این خبر مورد تائید قرار گرفت.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :