کاشف اسرار-بعد از ظهر روز گذشته مراسمی از سوی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت در بوستان توحید این شهر در روبروی تقاطع غیر هم سطح”قلی پورt محدوده منطقه یک شهرداری”برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،هدف از برگزاری این مراسم در راستای “سومین روز اجرای جشنواره شهر من شهر پاک” و با همکاری با همکاری جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست”برپا شد.

photo_2017-08-29_07-34-35

در این جشنواره که تا قبل از اذان مغرب و عشاء ادامه یافت هیچ یک از مدیران شهری من جمله:”مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این نهاد عمومی غیر دولتی حضور نیافتند.

عدم حضور مدیریت روابط عمومی شهرداری رشت در این مراسم که سمت”امور بین الملل” را هم به یدک می کشد،سبب شد در روز جاری با انتشار خبری در سایت اینترنتی این نهاد عمومی غیر دولتی،محل برگزاری مراسم را به اشتباه”پیاده راه فرهنگی شهرداری” قید بکند،مدیره ای که تا زمان انتشار این گزارش از برخی جشنواره های روابط عمومی کشوری جوایزی هم کسب کرده است!

البته ناگفته نماند؛گاف های سایت تحت مدیریت”فاطمه قدیمی حرفه“به این مورد بسنده نمی کند به طوری که”کاشف اسرار”پیش از این با انتشار گزارشاتی، این گونه موارد را رسانه ای کرد.

photo_2017-08-29_07-34-35

اینک سوال می شود وقتی در انتشار یک خبر شهری اشتباه صورت می گیرد،آیا در سفرهای خارجی “قدیمی  حرفه”که تاکنون چندین بار صورت گرفته،خبرنگاری از رسانه های الکترونیک،ترجیحآ”مستقل”مشارالیها را همراهی کرده که شاهد و نظاره گر و پوشش دهنده چگونگی پیگیری امورات “شهر خلاق”توسط این مدیره باشند؟

به دنبال انتشار گزارشی در سال گذشته مبنی بر عدم انتشار گزارش سفر شهردار اسبق رشت به آلمان،مدیریت روابط عمومی این نهاد عمومی غیر دولتی واکنش داد و بر “اطلاع رسانی سریع،صحیح و دقیق”تاکید کرد”اینک سوال می شود آیا این موارد به دنبال انتشار برخی اخبار اشتباه مطابقت دارد؟

روابط عمومی شهرداری طی روزهای گذشته هم با انتشار خبری مرتکب اشتباهی  شد (مستندات موجود است) موضوع از طریق خبرنگار”کاشف اسرار”به “قدیمی حرفه”اعلام گردید،لکن با تداوم اشتباه صورت گرفته در  خبر”جشنواره سازمان مدیریت پسماند” نسبت به انتشار این گزارش اقدام شد.

اخبار مرتبط:

گاف روابط عمومی شهرداری رشت پس از عزل ثابت قدم!

آیا مدیریت ارتباطات شهرداری رشت؛اطلاع رسانی سریع،صحیح و دقیق دارد؟

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :