کاشف اسرار-اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر لاهیجان با صدور فراخوان،از داوطلبین تصدی پست شهرداری درخواست کرد  با رعایت شرایط فراخوان نسبت به ارائه رزومه و برنامه های عملیاتی و اجرایی کوتاه مدت و بلند مدت خود تا پایان وقت اداری ۲۰ شهریور ماه جاری اقدام کنند.

به گزارش کاشف اسرار،در  ابتدای فراخوان آمده است:

احترامآ،اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر لاهیجان در نظر دارند در راستای تکریم خرد جمعی و بمنظور انتخاب گزینه مناسب تصدی سمت شهردار ، با استناد به تبصره ۱ ماده ۷۱ قانون شورا نسبت به انتخاب شهردار لاهیجان اقدام نماید .

در ادامه این فراخوان تاکید شده است:”لذا داوطلبان محترم می توانند با رعایت شرایط مندرج در فراخوان نسبت به ارائه رزومه و برنامه های عملیاتی و اجرایی کوتاه مدت و بلند مدت خود تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۰/۶/۹۶ به آدرس دبیرخانه شورای اسلامی شهر لاهیجان واقع در خیابان انقلاب – جنب پارک بعثت – ساختمان شورای اسلامی شهر لاهیجان و یا به پست الکترونیکی lahijan_shora@yahoo.com اقدام نمایند .

بنا به فراخوان  منتشر شده،شرایط عمومی (( آیین نامه اجرایی شرایط احراز سمت شهردار ))به شرح ذیل است:

۱ – تابعیت جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و قانون
اساسی .
۲ – حتی المقدور متأهل و دارای ۳۵ سال سن و (۵) ‌سال سابقه اجرایی در موقع انتخاب شدن با اولویت سابقه کار در شورا و شهرداری ( مدیران ارشد )
۳ – دارا بودن حسن شهرت و نداشتن محکومیت کیفری که مستلزم محرومیت از حقوق اجتماعی باشد.
۴ – حداقل تحصیلات کارشناسی (‌لیسانس) با گرایشهای مشخص شده توسط وزارت کشور ( ترجیحاً رشته های مدیریت شهری ، جغرافیا و برنامه ریزی شهری ، مهندس معماری و مهندسی عمران ) .
۵ – آشنایی با امور مالی و ذیحسابی .

درباره اولویت های شورای اسلامی شهر لاهیجان در این فراخوان تصریح شده است:
– ارجعیت داوطلبان بومی ( استان ) در صورت احراز شرایط برابر با سایر دواطلبین (با اولویت خانواده شهدا و ایثارگران)
– برنامه های کارشناسی و عملیاتی داوطلبین ( کوتاه مدت و بلند مدت )
– سابقه اجرایی و توانمندی مدیریتی داوطلبین بویژه در حوزه شورا و شهرداری،✅بدیهی است پس از بررسی مدارک داوطلبین ، از افراد واجد الشرایط جهت مصاحبه حضوری دعوت بعمل خواهد آمد .

در پایان این فراخوان،یاد آور شده است:

شورای اسلامی شهر لاهیجان با اذعان به این مهم که شهر لاهیجان دارای جایگاهی ویژه به لحاظ ظرفیت های گردشگری مذهبی ، تاریخی ، فرهنگی و اقلیمی می باشد و می طلبد که شهردار آن نیز دارای ویژگی هایی در خور خود داشته باشد ، بنا دارد در طول مدت تعیین شده با تشکیل کارگروهی ویژه متشکل از اعضا و جمعی از افراد صاحبنظر در این عرصه به تعیین شاخصه هایی که باید شهردار لاهیجان دارا باشد بپردازد که در همین راستا از کلیه افراد صاحب نظر و شهروندان فهیم لاهیجان دعوت بعمل می آید تا در صورت تمایل نسبت به اعلام نقطه نظرات خود و یا معرفی افرادی که توانمندی تصدی سمت شهردار لاهیجان را داشته باشند با این شورا همکاری نمایند .

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :