کاشف اسرار-فرمانده سپاه قدس گیلان،گفت:سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد : سپاه با تمام توان خود در راستای محرومیت‌زدایی گام برمی‌دارد و در این راه خستگی ناپذیر است.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از سپاه نیوز،محمد عبدالله‌ پور در مراسم افتتاح ۵ طرح مسکن محرومان در پسیخان اظهار کرد: پروژه مسکن  ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از محرومان استان گیلان با همت مسئولین و استفاده از ظرفیت بسیج به نتیجه می رسد.

وی با بیان اینکه سپاه با همکاری کمیته امداد توانایی بهره‌برداری از واحدهای مسکونی بیشتری را دارد خاطرنشان کرد: سپاه با همکاری متقابل کمیته امداد می تواند گام‌های بلندی را در راستای بهداشت خانواده و محیط زیست بردارد.

این مسئول،متذکر شد:کمک‌رسانی به مستضعفان از اهداف و دستورات اصلی انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری است و سپاه پاسداران با تمام توان خود در راستای محرومیت‌زدایی گام برمی‌دارد و در این راه خستگی ناپذیر است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت نیز در این مراسم اظهار کرد: برنامه ریزی جهت احداث پروژه ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد از یکسال گذشته آغاز شده است.

حسین مصطفی‌ پورر با اشاره به اینکه ۴۸ واحد مسکن محرومان، سهم شهرستان رشت بوده است،ابراز کرد: تاکنون ۳۱ واحد از این پروژه‌ها به بهره برداری رسیده که با افتتاح این ۵ واحد در مجموع به ۳۶ واحد مسکونی می‌رسد،ضمن این که طبق برنامه‌ریزی‌ های انجام شده، ۱۲ پروژه باقی‌مانده با پیشرفت بین ۵۰ تا ۹۰ درصد تا پایان شهریورماه امسال به بهره برداری می‌رسند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :