کاشف اسرار-دبیر حزب اعتدال و توسعه گیلان عدم تمایل برای تصدی پست استانداری این استان را تکذیب  و تاکید کرد:به طور یقین وزیر کشور تصمیم نهایی خودش را حتما با معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت چک خواهد کرد

محمد علی”کیوان”محمدی ملاسرائی امشب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار،در واکنش به این سئوال مبنی بر این که طی روزهای گذشته اعلام کرده اید انتشار برخی اخبار در راستای استاندار شدن بنده تا پایان شهریور ماه جاری را تکذیب می کنم،اظهار کرد:”تکذیب کردن مساله با استاندار نخواهم شد دو مقوله جدا از هم است”.

وی خا طر نشان کرد:طی روزهای گذشته خبرنگار کاشف اسرار به طرح سئوال از بنده مبنی بر این که :”آیا تا آخر شهریور ماه جاری به سمت استاندار منصوب می شوید”،نمود که تکذیب کردم و بیان داشتم شایعه است و الان هم بر این نکته پافشاری دارم.

این عضو هیات علمی دانشگاه گیلان،متذکر شد:” بنده در این مصاحبه بیان نکرده ام گزینه تصدی پست استانداری نخواهم شد و نیستم،ضمن این که هیچ خبری از انتصاب بنده نیست،بنابراین چه اطلاع رسانی بکنم؟

محمدی ملاسرائی با تاکید بر این که دنبال تصدی پست استانداری گیلان نیستم و با کسی هم در این زمینه رایزنی نکرده ام،اذعان کرد:”برخی از اشخاص و فعالین سیاسی آمده اند و با بنده جلسه برگزار کرده اند و پرسیده اند اگر چنین چیزی باشد هستی؟در پاسخ گفتم،اگر چنین چیزی بشود هستم”.

وی یاد آور شد:”به این اشخاص تاکید کردم خودتان در صورتی که فکر می کنید مصلحت می باشد بروید انجام بدهید ،ولی اگر بنده بخواهم بروم با رسانه ها رایزنی بکنم و از رسانه ها درخواست نمایم برای من تبلیغ نمائید و فلان گروه را تشکیل بدهید،این کارها را بلد نیستم”.

این مسئول ،تصریح کرد:”همه گزینه ها برای تصدی پست استانداری گیلان بر روی میز وزیر کشور تعرفه شده است و هر کسی را تشخیص بدهند برای تصدی این سمت مناسب می باشد،منصوب می کنند ،ضمن این که همه باید خود را موظف بدانیم و به شخص منصوب شده کمک بکنیم.

محمدی ملاسرائی،یاد آور شد:تاکنون ۱۲ گروه اصلاح طلب آمدند و با بنده صحبت کردند و ۸ تا ۹ از این گروها از تصدی پست استانداری گیلان توسط بنده اعلام حمایت کرده اند.

وی،بیان کرد:حزب اعتدال و توسعه که دببری آن را در استان گیلان بر عهده دارم در این باره سکوت و هیچ گزینه ای را تعرفه نکرده و بنده هیچ برنامه ای در این زمینه ندارم.

این فعال سیاسی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر  این که درباره انتشار اخبار و مطالبی در برخی از رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر حمایت سخنگوی دولت از وی و حمایت معاون اول رئیس جمهوری از نماینده اصلاح طلب مردم انزلی در دوره هفتم مجلس برای تصدی پست استانداری گیلان  چه دیدگاهی دارید؟،اعتقاد دارد:”هم چنین چیزی و اقعیت ندارد و “محمد باقر نوبخت حقیقی”هم تا کنون در این ماجرا خیلی دخالت نکرده است”.

محمدی ملاسرائی،اضافه کرد:به طور یقین وزیر کشور تصمیم نهایی خودش را حتما با معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت چک خواهد کرد.

به گفته وی،انتخاب استانداران سراسر کشور از اختیارات وزیر کشور بوده و صلاح و مشورت می کند و هر شخص مناسبی را تشخیص بدهد برای گزینه نهایی حکم استانداری صادر خواهد کرد.

پایان پیام

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :