کاشف اسرار-با پیروزی مجدد”حسن روحانی”در انتخابات ریاست جمهوری و آغاز به کار دولت دوازدهم،زنگ تغییر استانداران،فرمانداران،مدیران دستگاههای اجرائی هم به صدا در آمده است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در اواخر هفته گذشته،هیات دولت نسبت به انتخاب هفت استاندار اقدام کرد که یکی از آنها جا به جایی محل خدمت استاندار گیلان به البرز در مجاورت پایتخت بوده است.

با آغاز به کار دولت،برخی از مدیران شهرستانی  و دستگاههای اجرائی استان منصوب و یا تغییر کرده اند که می توان به انتصاب بخشدار رودبنه شهرستان لاهیجان،سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری، سرپرست شرکت گاز،عزل رئیس سازمان صنعت-معدن و تجارت و انتصاب مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اشاره کرد.

هم اکنون مردم و جریان سیاسی تشنه لب معرفی گزینه نهایی دولت برای پوشیدن ردای استانداری هشتند و تاکنون گزینه های متعددی معرفی شده است.

البته این رسانه طی روزهای گذشته نسبت به گزینه های احتمالی برای تصدی سمت رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان پرداخته و امروز درصدد می باشد گزینه های تصدی پست مدیرعاملی شرکت استان در ادامه بپردازد،البته لازم به تاکید می باشد صحت و سقم گزینه بودن افراد برای پذیرش این مسئولیت در دست بررسی بوده و مورد تائید نیست.

فردین چراجی:

اهل شهرستان تالش-با سابقه کار ۲۳ سال-محل های خدمت:شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران-شرکت ملی انتقال گاز ایران-شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران(استان گیلان)-مشاور فعلی مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران-دارای پنج سال خدمت در دولت تدبیر و امید-دارای تحصیلات مهندسی شیمی از دانشکده فنی تهران و مدیریت اجرائی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت-کارشناسی ارشد

نتیجه تصویری برای فردین چراجی

حسین اکبر:

سرپرست منصوب شده شرکت گاز گیلان در یکم شهریور ماه جاری-معاون اسبق بهره‌برداری و جانشین سابق مدیرعامل شرکت گاز استان

نتیجه تصویری برای حسین اکبر گاز گیلان

نور موسوی:

مدیرعامل اسبق شرکت گاز گیلان تا اردیبهشت ۹۳

نتیجه تصویری برای نور موسوی گاز گیلان

فیروز خدایی:

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل و نیروی غیر بومی-عهده دار این سمت از شهریور ماه ۱۳۹۰

خدایی شرکت گاز استان اردبیل

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :