کاشف اسرار-پایگاه خبری”کاشف اسرار“پس از برگزاری مراسم معارفه استاندار گیلان،با انتشار گزارشی از احتمال انتصاب مدیر کل روابط عمومی استانداری به سمت مشاور و مدیر کل حوزه استاندار البرز را داد که روز گذشته با انتصاب”یوسف گلشن”این خبر تائید و خبر انتصاب در رسانه ها منتشر شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،با انجام مراسم معارفه”مصطفی سالاری”در دو روز قبل که زاده استان بوشهر می باشد،احتمال ابقای مشاور و مدیر کل حوزه استاندار گیلان که اتفاقآ هم استانی”سالاری “می باشد و برای انتصاب وی به سمت نماینده عالی دولت در گیلان،چراغ سبز نشان داد،وجود دارد.

نتیجه تصویری برای حسن تاجیک

حسن تاجیک  از آبان ماه ۹۳ و زمان استانداری”محمد علی نجفی امیر کیاسر”در دولت یازدهم،عهده دار سمت”مشاور و مدیر کل حوزه دفتر استاندار گیلان شده و  عضو هیات علمی و دانشیار دانشکده علوم پایه دانشگاه گیلان بوده و اهل تعامل است،لکن انتشار خبر احتمال ابقای مورد تائید”کاشف اسرار“نیست.

“تاجیک “متولد بخش ریز از  شهرستان جم استان بوشهر است، از سال ۸۵ تا ۹۰ ریاست دانشگاه خلیج فارس را برعهده داشته و پیش از این مسئولیت هایی همچون مدیریت حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه گیلان،رایزن علمی ایران وسرپرست دانشجویان ایرانی در مالزی و جنوب شرقی آسیا و مشاور رئیس و مدیر همکاریهای علمی و روابط بین الملل دانشگاه گیلان را در کارنامه اجرایی خود دارد.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :