کاشف اسرار- مدیرکل سابق روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری گیلان که به سمت مشاور و مدیرکل حوزه استانداری البرز  در دولت دوازدهم منصوب شد، با انتشار یادداشتی در  صفحه اینستاگرام خویش به مطرح شدن برخی اسامی برای تصدی مدیرکلی روابط عمومی استانداری گیلان واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”یوسف گلشن “در این یادداشت نوشت:

«یکی از توفیقات خوب زندگی کاری من حضور در حرفه سخت و پر استرس روابط عمومی استانداری و همچنین افتخار فعالیت رسانه ای در گیلان بود که با آمدن به البرز پایان یافت.
دورانی سراسر از خاطرات شیرین و گاهی اوقات غم انگیز که دوستان بسیار خوبی نصیب بنده کرد و همچنین منتقدانی که همواره من را مورد عنایت قرار دادند.
چه کسی است که ادعا کند کارش بی نقص است؟
به نظرم روابط عمومی استانداری گیلان به واسطه داشتن رسانه های متعدد و اهالی رسانه ای حرفه ای از گرایش های مختلف نیاز به مدیری دارد که خود در رسانه برند باشد.
متاسفانه این روزها شاهد هستیم در کنار مطرح شدن نام عزیزان صاحب سبک و متنفذ در رسانه؛ اسامی کسانی هم که بر اساس شواهد و قراین و تجربیات گذشته هیچ شانسی برای دسترسی به این جایگاه ندارند با تلاشها و رایزنی های عجیب وغریبشان مطرح می شود و به دنبال بزرگ کردن بادکنکی خود هستند.
بی تردید اینجا مکانی برای معروف شدن و کارآموزی نیست و مدیر آینده باید بتواند بدون حاشیه و با آرامش خاطر و جبران نقاط ضعف کاری این حقیر، قوی تر از گذشته عمل کند.
آنچه که من از روابط عمومی متوجه شدم این است که یک مدیر روابط عمومی باید عملیاتی باشد و اهداف سازمانش را مطرح کند.
روابط عمومی حرفه ای تخصصی است که در استانداری با سیاست عجین می شود .
مدیر آینده انشاا… بهتر از من به این موضوع واقف خواهد بود که باید تمام توان خود را بر روی اطلاع رسانی و جریان سازی رسانه ای متمرکز کند.

از جان طمع بریدن آسان بود ولیکن
از دوستان جانی مشکل توان بریدن

به همه عزیزان رسانه ای و همکاران روابط عمومی در استانداری ،فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی درود میفرستم و آرزوی موفیقت بیشتر دارم.

امیدوارم عزیزی که در گیلان مسئولیت روابط عمومی را می پذیرد موفق باشد.»

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :