کاشف اسرار-ساعت ۱۶ امروز جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت با حضور ۵ نفر از نماینده های مردم در پارلمان شهری،شهردار،مدیران سازمان های زیبا سازی و فرهنگی و برخی از مشاورین کمیسیون و اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در این جلسه یکی از اصحاب رسانه پیش کسوت استان گیلان با دعوت رئیس کمیسیون فرهنگی و عضو با تجربه سه دوره شورای اسلامی شهر رشت شرکت کرد.

به دنبال حضور پدیده انتخابات”دارای لقب مهندس!”و عضو تازه کار شورای اسلامی شهر رشت در اواسط جلسه یک باره با خبرنگار پیش کسوت حاضر در جلسه مواجه و رو در رو به زبان گیلکی گفت:”اینجا چه کار می کنی؟

“محمد حسن علی پور کسبخی”در همان لحظات رو به رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت نمود و تاکید کرد:” این آقای خبرنگار نباید در این جلسه حضور داشته باشد و باید بیرون برود” و تقاضای خویش را به رئیس روابط عمومی این نهاد عمومی غیر دولتی مطرح کرد.

“جمشید مرادی”هم به دنبال این تقاضا از خبرنگار یاد شده با کمال احترام درخواست کرد به بیرون از جلسه برود و حدود ۲۰ دقیقه در تراس شورای اسلامی شهر رشت با وی گفتگو در این باره کرد.

فاطمه شیرزاد“به عنوان تنها بانوی عضو شورای اسلامی شهر رشت با سابقه فعالیت در دوره های چهارم و پنجم،در اواخر جلسه به محض اطلاع از نحوه برخورد غیر فرهنگی عضو تازه کار شورایی با یکی از همکاران رسانه ای خویش،به سمت بالکن شورا آمده و با کمال احترام از خبرنگار یاد شده دعوت جهت حضور مجدد در نشست کمیسیون فرهنگی کرد.

ناگفته نماند به محض پایان جلسه”علی پور کسبخی“بار دیگر با مواجه شدن با خبرنگار  مبحوث عنه بر افروخته شده و به طرح سئوال مبنی بر این که :”کی گفته شما در جلسه حضور پیدا کنید”،کرد و در این لحظه فاطمه شیرزاد به وی گفت:”من گفتم در جلسه شرکت کند و این آقا خبرنگارند و حق شرکت در جلسه را دارند و تمام قد از همکار رسانه ای خویش دفاع کرد.واقعآ باید به این شیر زن،احسنت گفت.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :