کاشف اسرار-نماینده مردم رشت در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی درباره اتهامات صورت گرفته علیه وی در فضای مجازی مبنی بر بی توجهی به معلمین بانو حق التدریسی تجمع کننده طی روزهای گذشته،گفت:فرصت پاسخ گویی به لجن پراکنی یالانچی سابق یکی از مقامات سیاسی  و ساکن خارج از کشور در فضای مجازی را ندارم.

جعفر زاده ایمن آبادی،عصر امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار ابراز امیدواری کرد خداوند این افراد را به راه راست هدایت کند،

وی تاکید کرد:بنده خیلی فرصت بچه بازی و پاسخ گویی به لجن پراکنی ها در فضای مجازی را ندارم و آنان افرادی کوچکی هستند و فقط بلد هستند بی تقوایی کنند.

این مقام سیاسی،تصریح کرد: تمام انرژی بنده برای خدمت کردن برای مردم به عنوان ولی نعمتان گذاشته شده و ضمن این که مردم با بد اخلاقی ها،بی تقوایی ها و رفتارهای تخریب کننده توسط افراد کوچک چرت و پرت هایی نوشته می شود آشنایی دارند.

  جعفر زاده ایمن آبادی،خاطر نشان کرد:مردم می دانند چه کسی تلاش می کند و چه شخصی پشت کامپوتر نشسته دارد با آبرو و حیثیت مردم بازی می کند.

یالانچی (لغت نامه دهخدا): یالانچی . (ترکی ، ص ) دروغزن . دروغگو. کاذب . لافی . دروغ باف .- یالانچی پهلوان ؛ (پهلوان دروغگو) آنکه دعویهای بی معنی کند. آنکه مدعی امری است و از عهده برنمی آید. مدعی کاذب

پایان پیام

اشتراک این خبر در :