سپاه نیوز: معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس  گیلان از اعزام ۱۴ هزار دانش آموز این استان از ۲۰ مهر تا ۱۰آبان و نیمه‌ دوم اعزام‌ ها از ۱بهمن تا پایان اسفند ماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،عباس بایرامی امروز با اشاره به حرکت کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی جنوب کشور،اظهار کرد: راهیان نور یکی از بهترین سرفصل‌ های ترویج و تبلیغ فرهنگ ایثار و همچنین نشان دادن توان جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف امنیتی، دفاعی و حتی حوزه‌ی گردشگری است.

وی با اشاره به اینکه شروع همه‌ حرکت‌ها امروزه از مدارس است،خاطر نشان کرد: به لطف خداوند تبارک‌وتعالی و یاری همه‌ی مجموعه‌هایی که ما را در این مسیر یاری داده‌اند مثل اعضای قرارگاه امام حسن عسکری(ع)، قرارگاهی با حضور وزارت آموزش‌وپرورش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در این مسیر تلاش‌های بسیاری انجام داده‌اند تقدیر و تشکر می‌کنم.

دبیر راهیان نور استان گیلان به همدلی فراجناحی در راستای هم‌افزایی و پیش برد اهداف اشاره و ابراز کرد: از وزیر آموزش‌ و پرورش، مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان گیلان، معلمان، مدیران و همچنین خانواده‌های دانش آموزان که در این راستا زحمت‌های بسیاری کشیده‌اند تشکر ویژه دارم.

بایرامی تاریخ شروع اعزام‌ها را از ۲۰مهر تا ۱۰آبان و نیمه‌ی دوم اعزام‌ها را از ۱بهمن تا پایان اسفند اعلام کرد که در غرب کشور به مناطق عملیاتی مرصاد و بازی دراز و در نیمه‌ی دوم اعزام‌ها به جنوب کشور اعزام می‌شوند  و متذکر شد: یکی از این مناطق منطقه‌ی پل داداش خان در سرپل ذهاب است که اولین اعزام استان گیلان به این منطقه بوده و گیلانی‌های عزیز رشادت‌های بسیاری را در این منطقه از خود به یادگار گذاشته‌اند.

به گفته وی، دانش آموزان بسیجی در دوره‌ اول اعزام‌ها بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند، دوره‌ دوم نیز بعد از اربعین حسینی و به جنوب کشور اعزام خواهند شد که مجموعاً ۱۴ هزار نفر در طول دو دوره به مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد./منبع:سپاه نیوز

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :