کاشف اسرار-فرماندار شهرستان رشت از دلایل نیمه کاره ماندن و  به مرحله افتتاح نرسیده هتل  بین المللی ۵ ستاره درنا رشت مستقر در روبروی فرودگاه سردار جنگل اظهار بی اطلاعی کرد.

سیروس شفقی بعد از ظهر امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار در پاسخ به دلایل نیمه کاره بودن و به مرحله نرسیدن هتل درنا رشت،اظهار کرد:این سئوال را از مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان بپرسید.

وی در ادامه از دلایل نیمه کاره ماندن این هتل ابراز بی اطلاعی کرد و مدعی شد:تاکنون اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان بنده را درباره دلایل نیمه کاره ماندن این پروژه مطلع نکرده است.

این مسئول متولی ساخت هتل ها از جمله درنا رشت را اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان دانست و افزود:این دستگاه اجرائی گیر کار هتل درنا را می داند  و بر اساس شنیده ها یکی، دوبار مالکین آن تغییر کرده و مشکل این پروژه را نمی دانم،ضمن این که هر بار وضعیت نیمه کاره می بینم ناراحت می شوم .

ناگفته نماند این هتل نیمه کاره با مشارکت بخش خصوصی و ارایه تسیهلات بانکی از سوی سازمان سابق میراث فرهنگی استان در دست ساخت بوده،ضمن این که در سال ۸۴ مورد بازدید اسفندیار رحیم مشایی به عنوان معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری قرار گرفت.

photo_2017-11-10_10-18-00

حدود یک ماه می باشد آگهی فروش هتل درنا با هزار و ۱۷۰۰ متر مربع با قیمت ۵۲۰ میلیارد ریال در سایت اینترنتی منتشر شده و بنا به اظهارات معاون اسبق گردشگری گیلان در بهمن ماه ۱۳۸۴ این هتل در یک سال و نیم بعد به مرحله بهره برداری برسد ولی با گذشت ۱۲ سال عملی نشد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :